Lucidní snění

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Dobrou noc!

Co to vlastně sakrafix je?[edit | edit source]

Lucidní snění jest stav, kdy si dotyčný exemplář uvědomuje svůj momentálně probíhající spánek a dokonce je ještě k tomu schopen ovládat své sny, při kterých poté může dělat naprosto cokoliv, co ho napadne, a dokonce ovládat i to, co udělají jiní, a aby toho nebylo málo, tak ještě úplně všechno, co se stane a tak vůbec, což se dá využít asi tak úplně ke všemu, co vás napadne, proto dosud nikomu není jasné, proč už dávno všichni nespí a neuvědomují si, že pseudorealita, v lucidním spánku vnímaná, je asi tak stokrát lepší, než doopravdický život.

Ještě jednou, co to vlastně je[edit | edit source]

Lucidní snění je ta nejodpornější prasárna, protože je to způsob, jak zcela beztrestně dělat ty nejodpornější prasárny. (Úchylové vemte si vzorný příklad)

Historie[edit | edit source]

Různé zmínky o lucidním snění pochází už od starých Řeků a nových senzibilů z dvacátého století a taky od lámaistických mnichů z Tibetu. Jenomže není vůbec jasné, proč o tom psali, když místo toho mohli lucidně snít (fakt, že není jasné ani to, proč autor píše tento článek, když místo toho může spát, ponecháme radši stranou)

Jak teda na to?[edit | edit source]

Jak tedy dosáhnout tohoto blaženého stavu? Obvykle se doporučují takové blbiny, jako pamatovat si všechny své sny, vést si snový deník, usínat v nezvyklých polohách atd.. V praxi však nejlépe funguje veliké množství alkoholu v kombinaci s opravdu velikým množstvím trávy, což vám ale jak na sviňu nikdo neřekne.

Dodatek[edit | edit source]

Za další stupeň lucidního snění je považováno astrální cestování. Nikdo, kromě zlých, škaredých, zlomyslných a děsněchytrých senzibilů a senzibilek, neumí vysvětlit, co to vlastně je. Dokonce se to ještě nikomu ani nepovedlo provést, což dává prostor k diskuzím o tom, jestli je astrální cestování vůbec možné. Dobrou noc.