Samohonka

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Samohonka01.jpg

Samohonka, jak už název napovídá, vzniká samo-honěním, které provádí členové komunistické strany, a to jak slovně, tak fyzicky. Tato rudá lehce lepkavá kapalina je nejsilnější žíravinou na naší planetě.

Objev[edit]

Tuto substanci poprvé objevil ruský vědec Pičurin. Později se náhodou dostala do rukou Karla Marxe, když psal Komunistický manifest. Marx ji chtěl později zneužít na anarchistu Bakunina a nechat ho zmizet, Bakunin ale uprchl. Na samohonku později přišel až Josif Vissarionovič Stalin, když Hitlerovým mužům vyměnil benzín za samohonku a zničil tak německou techniku.

Využití[edit]

Samohonka má skvělé žíravé schopnosti je to kyselina označena číslem -999999999, jediná dostatečná zásada na neutralizování této kyseliny je Demokracium, to však vzniká pouze v demokratických zemích s inteligentní vládou, jak již jejé vznik napovídá jedná se o druhou nejvzácnější látku ve vesmíru hned po slušném Arabovy. Samohonka slouží k produkci bolševika Bo.

Produkce[edit]

V dnešní době je samohonka potřeba stále více a tak se přistoupilo k jeho masové výrobě, probíhá každý rok při výročním sjezdu KSČM. Takto získaná samohonka je ale nečistá a tak se musí vyčistit od buržoazních vlivů. Výrobní postup není dodnes znám.