Dunihlav sovětský: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Přidáno 329 bajtů ,  15. 10. 2008
unikát
(Nová stránka: ==Dunihlav== ---- Motorová jednotka '''830, 831''' ČD je hned po Šukafonu 2. nejpoužívanější jednotka. Soubor:831 v Domažlicích.jpg Každý politik má svá o...)
 
(unikát)
----
Motorová jednotka '''830, 831''' [[ČD]] je hned po [[Šukafon]]u 2. nejpoužívanější jednotka.
[[Soubor:831 v Domažlicích.jpg]]
Každý politik má svá oblíbená místa či rodiště a na ty se rád vrací,
takže i každý Dunihlav má svůj Revír
----
'''Výroba:''' Prostory pro výrobu a díly poskytlo [[poslanecké metro]]. Vzhledem k množství politiků páchajících [[sebevražda|sebevraždu]] skokem pod soupravy metra je zde dostatek základních dílů pro Dunihlavy. Sedačky jsou potaženy pravou kůží z politických plešek, jež zaručuje cestovní pohodlí. Naši spřátelení Sovětští inženýři navrhli nový způsob pohonu pro tyto stroje. Jde o v Čechách patentovanou dutou hlavu politika. U vozů 830 za pomoci dvou tlačítek tluče do duté hlavy, jedno na zrychlování a druhé zpomalovací. U strojů 831 je vylepšení, jedná se o zpřevodovanou postel. V tomto případě se strojvedoucí povaluje na posteli a výstup z převodovky buší do duté hlavy. V případě že strojvedoucí souloží tak jednotka jede na čas či trhá rekordy. U obou druhů je doporučený počet úhozů [[42]] za minutu. V případě že je hlava dostatečně dutá lze vymlátit až výkon [[42|čtyřicet dva na druhou]] to je 1764 [[Metal|decibel]](všimněte si že to není [[prvočíslo]]). S tím souvisí zákaz vstupu lidí s dutou hlavou, neb by jim hlava pukla a mohla by se tím zastavit výroba dalších jednotek. Výroba těchto strojů je však specifická tím že zpravidla se vyrábí jednou za čtyři roky v sérii a počet kusů podle toho kolik politiků odešlo ze scény.
----
'''Využití: '''vozy 830 se využívají společně s agresivním strojvedoucím jako náhrada za porochané [[Šukafon|Šukafony]]. Vozy 831 slouží jako adekvátní náhrada za [[Žabotlam]], v případě že strojvedoucí [[erekce|souloží]]. Pakliže se najde souložící skupina, je zabalena s vozem a exportována jako náhrada za Francouzské pokulhávající TGV. Velice osvědčené je využití jednoho vozu 830 a druhého 831. Když strojvedoucí jednu cestu tluče do tlačítek a pak si jde [[Spánek|lehnout]], v případě že se mu nechce ležet pověří mileneckou dvojici a sám si jde sednout na sedačky potažené pleškami, vlak pak letí jako Šukafon.
----
'''Světový unikát:''' Zdá se nikde na světě se jedno a to samé vozidlo nepředvádí jaho historické a pak zase jezdí v běžném provozu.Jestli tak bude pokračovat změní se vozový park ČD v pojízdné muzeum, možná pak přiláká více zahraničních turistů a bude konečně efektivní.
Očekávané novinky:
----
 
'''Očekávané novinky:'''
 
[[Standa Lokotka]] jež svoji kariéru u drah začal a také na [[ČD|dráze]] zkončí.
rollback, Správci
15 699

editací

Navigační menu