20 241
editací
(+kat) |
m (pár drobností) |
||
'''Čelzý FC''' je [[Anglie|Anglickej]] čutálistickej klub, kterej je tak chudej, že místo na stadioně musí hrát na mostě. Ale o tym až pozdějc.
[[Soubor:Drogba.jpg|right|thumb|250px|Jedinej, kdo tady smrdí, jsi ty!]]
==Stadion==
Jak už bylo řečený v úvodě, klub nemá žádný plonkovní [[peníze]], protože veškerý co měl, vyhodil za zgarby typu Lam-prd nebo Alenka. Ale o těch taky až později. V informacích o klubu sice stojí, že hrají na Stamfordským mostě, ale Stamford je město nedaleko [[New York|Ňů Jorku]], a tam rozhodně nehrají. Dle tajných informací proto hrají pokaždý na jiným mostě, protože tím blokují dopravu a tak převezou policisty, protože jakmile se začne hrát, už se nemůže zápas přerušit.
==Hráči==
===Brána===
[[Soubor:Ballack.jpg|right|thumb|250px|Pojď si hrát
V bráně stojí starej českej ocas Čech, který je zapřísáhlým antimoravistáncem, a to už svým jménem. Taky na to doplatil, když ho skosil Hunt, kterej podporuje Moravistánskou nezávislost. Od té doby Čechovi úplně hráblo a myslí si, že je sexy cyklistka a proto nosí cyklistickou helmu.
[[Kategorie:Fotbal]]
[[Kategorie:
|