Uživatel:Jelínek

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Adult neon.gif Mezinárodní Organizace Prostitutek
Je uspokojena z tohoto článku tak moc, že si dovoluje za niklák schválit tento článek
Reklama12.jpg

Hostivice-Zadková[edit]

Zastávka Hostivice-Zadková je zastávka na kraji prdele jménem Hostivice. Zastávka je též nazývána Hostivice-Sračková(nejen protože sračka je to, co leze z řitě) nebo taky (nesprávně) Hostivice-Sadová. Zastávka je jedna, která je obousměrná, tzn. vraky se mohou srazit. Je tak malá, že vlak často zastaví před nebo za ní(na přechodě pro chodce). Její rozměry jsou přibližně 3x2x1 metrů, a to i s nástupištěm a zábradlím, které má prý být pro kola, ale je železný, takže brzo bude zastávka pouze z betonu. Čekárna o rozměrech pro lidi z druhohor má speciální nátěr pro spreje, které na ni drží líp než makeup na ženě. Bohužel nátěr je poškozený oblepem z prohnilých jízdních řádů.

Historie[edit]

Zastávka vznikla jen proto, aby nemusel starosta Hostivic opravovat a doplňovat nevyužité koleje a mohl je nechat ČD(ty se stejně o ně nestarají). V územním plánu je od té doby, co postavily ty koleje. Jak je známo v Hostivicích, do zastávky za 400 000,- kč investovalo město 1300 000,- kč a zbytek se vypařil (ne)známo kam. ČD do zastávky investovalo v hodnotě 200,- kč na značku "ČD za odložené věci neodpovídá".

Provoz[edit]

Šukafon zde jede asi 1x za hodinu v pracovní dny(kdyby jel častěji, tak by se protisměrné srazily) a 3-4x ročně v sobotu a neděli. Cestující, například Uživatel:Jelínek zde vystupují asi 4krát za uherský rok, a ostatní jedou většinou do Řitě u Práglu(tzv. Rudná). Ovšem je tu i extremistický cestující co vystupuje v Chýni(předměstí Hostivic) a jmenuje se Daniel *cenzurováno*.

Trasa vraku[edit]

Praha-Smích Na Křížecí
Praha-Svahov
Praha-Jihonice
Praha-Cibule
Praha-Stodoly
Praha-Jičín
Hostivice-Zadková
Hostivice (konečná)
Hostivice-Hřbitov (absolutní konečná)
Hostivice-Lichvovice
Chýně-Líh
Řiť u Prahy

Certifikát zbytečnosti[edit]

--Jelínek (diskuse) 25. 11. 2015, 18:54 (UTC)