Vykadění

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Vykadění je super reality šou televize OK TV Plus. Všichni Soutěžící jsou na 100 dní zavřeni do tak luxusní vily, že v ní dokonce je splachovací záchod a topení. Jen to režie nějak nedomyslela a tak trochu se přepočítala, protože soutěžící ve vile strávili jen 7 dní.

Soutěžící[edit]

 • Jožka -Cigan s IQ 30, pracujici jako opravář WC a squatter, za jeho tmavý obličej může jeho práce, která spočívá ve vysávání vysavačevem, samozřejmě vysávání hoven z ucpanych WC, a když se mu občas rozpojí hadice, tak první to schytá jeho držka.
 • Hanz - Radikální idiot, a milovník komunikace železnou tyčí, jejíž konec druhým rád zasunuje do řitě, protože se narodil s koulema, a místo kokota mu narostla píča a tak na to používá svojí tyč.
 • Rosťa - Jemnej romantik, panic a opak Hanze, protože jemu naopak narostl kokot, ale kde má koule, to neví jen Šárka.
 • Šárka - Stará nadržená nymfomanka, která nosí mezi prsama neustále vibrující mobil, a ještě si pomáhá rukama, je tak nadržená, že furt nosí v kundě válec na těsto a vysaje všecko co má v ruce.
 • Vladko - Gay který přišel do vily aby tam všechny omrdal.
 • Regína - Vyjímečná svojí blbou povahou, domina.
 • Pavlína - Hluchoněmá, tichá a hodná holka.
 • Šrek - Svalnatá hora, ale citlivá, vegetarián, jeho oblíbené jídlo je maso, je inteligentní asi jako Jožka.
 • Štefanie - Ženská co má penis.
 • Kordula - Punkerka.

Vila[edit]

Vila je luxusní, na dvoře má bazén značka VYRVÁNÁ VANA, který si však soutěžící musí naplnit sami, a to v okamžiku, kdy se jim chce na malou, velký divan, ale pro všechny!!! To pro přibliženi jejich pohlavnich organů co nejvíc k sobě, obývák s gaučem a dalším luxusním vybavením, jako třeba splachovacím WC, dodavatel nábytku je Marius Pedersen.

Děj[edit]

1. den[edit]

Njedřív všichni postupně přišli do vily, protože to je to nejhlavnější, první setkání málem dopadlo vzájemnou rvačkou, ale všechno dobře dopadlo, prvním ukol bylo přivázat se pevně k sobě, dvojice byly takové, jak přišli, a jak to dopadne? Vladko a Regína: Vladko Regínu poplive a regína ho udělá bičíkem, Šárka a Rosťa: Šarku Rosťu znásilní a přitom mu zlomí penis, Šrek a Pavlína: Zbytečné psát, Jožko a Hanz: Hanz se rozhodne použít tyč ke komunikaci s ním, když už jí ma Háanz v řiti a chce se druhým koncem napojit na Jožka, tak Jožka kopnul do konce tyče až se od něj odvázal a Hanz musel skončit, protože musel do nemocnice se zaraženou tyčí.

2. den[edit]

Další den se Šárka nechá ošahávat Pavlínou, samozřejmě její ruku vede ona, a pak ji mimo kamery zasune obě ruce do píči. A Šrek usne na WC a tak soutěžící začnou plnit bazén.

3. den[edit]

Třetí den na dvoře rozjel DJ Důchod a pustil jim zajebistou dechovku, Jožka se tak těšil že si zatancuje že si ani nestihl navléct kalhoty a proto se musela první část diska vycenzurovat a začít až si je navleče, narušil to ale Šrek, když se zastal Rostička a dal DJ Důchodovi pěstí, protože DJ Důchod Šárku tak zlákal, že ho málem znásilnila při jeho hraní, DJ Důchod však před tím než dostal pěstí spadnul, protože u to nevydržel se silama z tance a do držky mu dala jeho volná bota, která mu odletěla z nohi. Šárka se šla taky vysrat, šla na WC, tam se vykecala, pak řekla že to už nevydrří a nandala si kalhoty, logika,

4. den[edit]

Další den je na vojenské téma, vykopané zákopy na dvoře a všich v uniformách a k tomu další dva soutěžící: Stefany a Kordula. Stefany hned zapadla, Kordula dělo dostala.

5. den[edit]

Další den přišel Ninja aby jim všem nakopal kundy u kule, do kulí ale dostal on.

6. den[edit]

Všichni dostali za úkol zavázat si oči, proto se Rostik vysral do umyvadla a Stefany se ožrala a usnula na židli, to však byla chyba, protože upadla a rovnou na lahev a dala si do kulí.

7. den[edit]

Poslední den, Rostik přiběhl a chtěl všechny podřezat, rohlíkem, ale Šrek ho srovnal ručně. Na závěr natočili hudební videoklip, který dostal cenu Nejhorší klip roku a světa, režie nakonec všechny zplynovala aby nemusela vyhlašovat vítěze.

Ceny[edit]

 • Auto Škoda - Model si vítěz vybere na skládce.
 • Obraz Miloše Zemana
 • Gynekologické rukavice - Na šmátrání v kundách.
 • Noc v bordelu- Kde ho čeká zážitek s krasavicí, jejíž cecky jsou až po kolena a jejíž kunda je tak vymrdaná, že se do ní vejde štokrle, adresa: Žumpa

Odkazy[edit]

Vykadění na Youtube