Cristiano Penaldo

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Yin and Yang.svg

Tento článek na téma "Cristiano Penaldo"

pojednává o opačném tématu než článek Lionel Messi.

Penaldo při reklamě na vodu snažící se napodobit řvaní Alzáka

„Hehehe siiiiiiu“

- Cristiano Penaldo

Cristiano Penaldo je slavný portugalský futbalista a propagátor vody, ale nehraje vodní pólo. Současně hraje za tým Al Nassrat, protože odešel z Menčesteru Junajtid, kde on sám si na tento tým připadal moc dobrý. Penaldo uvažoval o odchodu z Menčestru Junajtid, problém byl, že ho nikdo nechtěl, Bayern Mnichov mu nabídl 20 mil, aby jim přestal volat. Penaldo nakonec přestoupil, protože ho už ani v Menčestru Junajtid nechtěli, Penaldo nyní působí v týmu Al Nassrat, který hraje Oil League.

Týmy[edit | edit source]

Penaldo(hovado) v Česku[edit | edit source]

Jen málo kdo ví, že Penaldo smrdí. Působil taky v Česku. Jeden z důvodů proč to nikdo neví je, že se pořád stříká voňavkou. Hrál za klub Dukla Praha, která odjakživa nemá moc fanoušků.(protože tam hraje Ronaldo).Působil zde celkem 1 rok a poté odešel do Menčestru Junajtid, protože nabízel o půl eura více než Slavia Karlovy Vary.

Trofeje[edit | edit source]

Penaldo získal již mnoho trofejí. Mezi ně patří například Hovado roku (2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022), Divný míč (mnohem méněkrát než Messi), Bench d'or 2022. Vyhrál také ME ve fotbale 2016, ale na ME 2020 se mu nepodařilo přepenaltovat Belgii. Nikdy nevyhrál Mistrovství světa.(to je náhoda) Penaldo získal velmi významnou cenu a to za nejhoršího hráče přátelského zápasu Saudské Arábie proti PSG. Penaldo velmi dobře reprezentoval Saudskou Arábii, trefil se dokonce i do prázdné brány, za což mu bylo uděleno toto ocenění.

Rivalové[edit | edit source]

Penaldo má také hodně svojich nepřátel. Tady je jejich seznam:

Fanoušci[edit | edit source]

Nejznámějším fanouškem je uřvaný influencer z Ameriky. Na YouTube vystupuje se pseudo jménem JÁUKAZUJIRYCHLOST. Tento influcancer často dokazuje velmi pádnými důkazy, že Penaldo je nejlepší hráč světa, jedním z nich, že na Twitteru viděl, že Penaldo vyhrál Bench d'or, na což zareagoval tím, že Messi tu cenu nemá. Dalším Penaldovým fanouškem je jeho dcera, která si ráda hraje s photoshopem.

Jak se stát fanouškem Penalda[edit | edit source]

  1. Vždy přidávej k jeho věku 1 rok
  2. Když už nemáš žádný argument, napiš Siuu a odejdi
  3. Nezapoměň denně zveřejňovat fake statistiky, aby byl Penaldo relevantní
  4. Cokoliv vyhraje Messi bylo zmanipulované a Penaldo je perfektní
  5. Říkej, že Pessi neumí nic bez penalt, nejlepší fráze, kterou můžeš použít je "Penalty for Argentina"
  6. Když má Messi šanci na výhru jakéhokoliv ocenění, podporuj jeho soupeře jak jen to jde
  7. V případě potřeby obviňuj Penaldovi špatné vákony zraněním nohy
  8. Nezapomeň zmiňovat, že Penaldo je idol Mbappého a Viniciuse
  9. Chlub se jeho followery na Instagramu a penězmi

Původ[edit | edit source]

Narozdíl od Messiho, kde jeho původ není úplně jasný, u Penalda se ví, že pochází kdesi z Portugalska. Přesto jsou vědecké teorie o tom, že Penaldo pochází z Východního Timoru.

Reference[edit | edit source]