Cristiano Penaldo

From Necyklopedie
(Redirected from Cristiano Ronaldo)
Jump to navigation Jump to search
Yin and Yang.svg

Tento článek na téma "Cristiano Penaldo"

pojednává o opačném tématu než článek Lionel Messi.

Penaldo při reklamě na vodu snažící se napodobit řvaní Alzáka

„Hehehe siiiiiiu“

- Zmrdiado Penaldo

Cristiano Penaldo (goat) je slavný portugalský futbalista propagátor Vody, ale nehraje vodní pólo. Současně hraje za tým Al Nassrat, protože odešel z Menčesteru Junajtid, kde on sám si na tento tým připadal moc dobrý. Penaldo uvažoval o odchodu z Menčestru Junajtid, problém je, že si nedokázal vybrat, Bayern Mnichov mu nabídl 20 mil protože neměl více. eur . Penaldo nakonec přestoupil, protože ho už ani v Menčestru Junajtid nechtěli, Penaldo nyní působí v týmu Al Nassrat, který hraje soutěž Okresní Přebor.

Týmy[edit | edit source]

Penaldo v Česku[edit | edit source]

Jen málo kdo ví, že Penaldo působil taky v Česku. Jeden z důvodů proč to nikdo neví je, že hrál za klub Salesko, která odjakživa nemá moc fanoušků. Působil zde celkem 1 rok a poté odešel do Menčestru Junajtid, protože nabízel o půl eura více než Slavia Karlovy Vary.

Trofeje[edit | edit source]

Penaldo získal již mnoho trofejí. Mezi ně patří například Penaltista roku (2016, 2017, 2018, 2019, 2020), Zlatý míč (méněkrát než Messi ghost). Vyhrál také ME ve fotbale 2016, ale na ME 2020 se mu nepodařilo přepenaltovat Belgii. Nikdy nevyhrál Mistrovství světa. Penaldo získal velmi významnou cenu a to za nejlepšího hráče přátelského Saudské Arábii proti PSG. Penaldo velmi dobře reprezentoval Saudskou Arábii, trefil dokonce i penaltu, za což mu byla udělena toto ocenění.

Mistrovství světa

Na mistrovství světa neměl dostatek penalt na to aby mohl vyhrát proto odcházel s brekem do kabiny (kde vyhulil rozhodčím), za celé mistrovství dal 1 gol z penalty a nepřependuoval maroko

sám se ocitl v nejhorší 11 na mistrovství světa, samozřejmě na lavičce aby mu bylo dopřáno domacího prosředí

Rivalové[edit | edit source]

Penaldo má také hodně svojich nepřátel. Tady je jejich seznam:

Fanoušci[edit | edit source]

Nejznámějším fanouškem je uřvaný influencer z Ameriky. Na YouTube vystupuje se pseudo jménem JÁUKAZUJITYCHLOST. Tento influcancer často dokazuje velmi pádnými důkazy, že Penaldo je nejlepší hráč světa(protože je), jedním z nich, že na Twitteru viděl, že Penaldo vyhrál Bench d'or, na což zareagoval tím, že Messi (ghost) tu cenu nemá. Dalším Penaldovým fanouškem je jeho dcera, která si ráda hraje s photoshopem.

Původ[edit | edit source]

Narozdíl od Messiho ghosta, kde jeho původ není úplně jasný, u Penalda se ví, že pochází kdesi z Portugalska. Přesto jsou vědecké teorie o tom, že Penaldo pochází z Východního Timoru.

Nejlepší fotbalista světa?[edit | edit source]

Mnoho lidí tvrdí, že Penaldo je nejlepším fotbalistou světa a to je pravda.[2]

Reference[edit | edit source]