Diskuse:Andrej Babiš

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Zdá se že o Babišovi by měl být hodnotnější článek. Zdá se být však problém kde na něm něco najít. Havel měl aspoň havlovky a Dášu, jiní politici jsou různě blbí a směšní sami od sebe atd. Uvidíme co ukáže budoucnost.--Nytra (diskuse) 26. 11. 2013, 07:57 (UTC) Podívejte se na tohle a pak mi neříkejte, že i wikipedie neumí být občas vtipná. :D https://cs.wikipedia.org/wiki/Anokracie --Mapafius (diskuse) 12. 7. 2017, 17:40 (UTC)

Budoucnost přinesla tolik ovoce, že kdyby byla Necyklopedie mé zaměstnání, tak o tom hajzlovi píšu od rána do noci. Dokonce bych dělal i neplacené přesčasy.Alfaproud (diskuse) 27. 8. 2017, 22:26 (UTC)
re: alfaproud, po roce se zdá že by ti nestačily ani přesčasy, dokonce se dá s úspěchem pochybovat že ani 25 hodin denně je málo(při zrušení přestávek na svačinu a kouření), aby jsi dokázal napsat o všech hajzlech co jsou v politice, Babiš není z nich nejhorší, jak svědčí dosavadní volební výsledky, tak napiš něco přínosného, i když nejsi zaměstnán v Necyklopedii na plný úvazek. Jinak jen kecáš. Já marně hledám rozumné politiky na české politické scéně. Není to z principu možné, rozumný člověk se do politiky nepustí. Je to marný,je to marný je to marný...--Nytra (diskuse) 19. 4. 2018, 09:54 (UTC)
Ani nemůže být jinak. Neb i ten největší bejk, dostane li se do politiky, se začne chovat jako vůl. Neníť divu, je zvolen voliči... Se vší úctou, Foxiest (diskuse) 19. 4. 2018, 13:45 (UTC)
Často slýchám že ten nebo onen politik je na hovno, a jak by to mělo být správně, ovšem voliči mají na to poněkud odlišný názor, někteří lidé nemohu za boha pochopit o čem je demokracie. Nějak to funguje normálně jen v zemích kde to vyzrálo, na to je třeba čas, např. ve Švýcarsku funguje přímá demokracie mnoho století, rovněž v Británii mají o tom šajn. Například Američan nedokáže pochopit proč je anglický trávník dokonalý, je to jednoduché -je třeba cca 400 let ho zastřihovat, až to sedne, taktéž je s demokracií. Já se toho celkem jistě nedožiji. zdar.--Nytra (diskuse) 19. 4. 2018, 14:03 (UTC)

Naprosto souhlasím. Ten nácek musí ven-za rohy do průvanu! – Tento nepodepsaný komentář přidal uživatel 2001:718:9:1:0:0:0:5 (diskusepříspěvky).