Diskuse:Monoda

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Že by z toho mohl být objevný článek???--Nytra (diskuse) 1. 7. 2016, 12:36 (UTC)

Článek je celkem vyčerpávající, postupem se dochází až k nule dokonce se zdá že i méně, další rozšiřování článku vytýčeným směrem by mohlo vést až k zániku.Takže nějaké další rozšiřování je problematické. Využití monod je ovšem známé již z prehistorického vývoje pamětí WOM, po optimalizaci již ovšem nelze ani zjistit kam vlastně data mizí.--Nytra (diskuse) 19. 2. 2018, 18:30 (UTC)
Inu, pokusil jsem se takové rozšíření učinit, a zdá se, že k zániku nedošlo. Akorát references/ mi nějak nefungují, nevím, co zas dělám blbě :-( . Zdravím, Foxiest (diskuse) 25. 2. 2018, 23:43 (UTC)
Postup správným směrem, skutečně jsem měl na mysli jen vylepšování principu, ten je celkem jistě ukončen, ovšem praktickému využití se meze nekladou. Jistě, praktické příklady pomohou odborné veřejnosti lépe ozřejmit význam vědeckého objevu. Bylo by nasnadě zařadit článek mezi vysoce odborné, trochu více grafické prezentace by jistě nebylo na škodu. Zdar.--Nytra (diskuse) 27. 2. 2018, 07:53 (UTC)
p.s. Nějak se mi nepodařilo zjistit že by výzkum patalektroniky ve světě nějak pokročil, snad by se to mělo dotáhnout. Nějaké prvky již zde byly objeveny, asi to chce samostatné odvětví. V chemii je už hodně dopracováno, třeba patachemický článek o Porkanu. Třeba by mohla být kategorie Patavědy.--Nytra (diskuse) 27. 2. 2018, 08:14 (UTC)