Diskuse s uživatelem:Aktron

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

To jako aby si toho každý všiml, s takovým kraválem ses vrátil,? Aktrone ? Donesl jsi hodně nápadů s té ciziny? Dobří holubi se vracejí, nazdar!--Nytra 1. 2. 2009, 07:53 (UTC)

Přidávám se, nazdar... --Ráďa 1. 2. 2009, 09:49 (UTC)

No když návrat,tak návrat ne ;-) Viděl jsem tu arbitráž co tu je udělaná a totálně mě rozesmál její konec tak jsem si řekl proč nějakou podobnou volovinu bych nemohl vyplodit i já... --Aktron 1. 2. 2009, 10:31 (UTC)

Zdar lumpe, vítej zpátky v práci. Doufám, že se vracíš těhotný myšlenkami, a že přinášíš nové nápady. --Zylbrsztajn 1. 2. 2009, 13:18 (UTC)
Čau – a přesun Ostravy je taky efektní. --Karkos 1. 2. 2009, 15:13 (UTC)
Jo ostravu jsem přesunul protože to byla první věc co mě napadla ;-) Nápady budou, chci je udělat tématicky trochu rozrůzněnější než dříve... --Aktron 1. 2. 2009, 15:22 (UTC)

Koukám, koukám. Tys byl vždycky bordelář, takže z titulu své "funkce" ti sem jebnu jednu šablonu. Každopádně su potěšen, že si opět na palubě. Tvé neotřelé nápady chyběly. Mimochodem, jak je na tom ruské metro?


Ruskému metru se věnovat už nehodlám (ani tak ruské dopravě), a to jak na Necyklopedii, kde toho je tuším dost, ani tak na Wikipedii (kde momentálně řeším jiné záležitosti). --Aktron 26. 2. 2009, 13:39 (UTC)

Proč jste to smazali? Charles Darwin na si své studijní cestě různě dlouhých zobáků pěnkav na geologicky velmi mladém ostrovu Galapágy. Vůbec nevěděl, že je mladý, a proto si domyslel, že se ty pěnkavy vyvinuly za miliony a miliony let. Co na tom, že to nebyli endemité (druh vyskytující se jenom na určitém území) a že třeba mohli lítat i jinam - přišel s vysvětlením, že se ty mají různé zobáky podle různě hlubokých děr na různých ostrovech. Ty jóóó.

- - A protože by mu nikdo nezaplatil vejlet, musel s něčím v Londýně vyrukovat a tak jako vůbec první vědec vymyslel teorii, kterou určitě dokážou až generace vědců v budoucnu. No není divu, pohádky lidi milují, takový úspěch měl jen málokdo.

- - Vůbec nejzajímavější tvrzení bylo, že všechno vzniklo z něčeho. Z buňky bičíkovec, pak ryby, plazi, dinosauři, ptáci a nakonec savci. Nejlepší je, když se dá něco vysvětlit jednoduše, jenomže hmm - jak to, že i velcí savci žili po boku veleještěrů a vyhynulé ryby nám tu plavou dodnes? A proč tu byli stovky milionů let jen trilobiti a pak vzniklo všechno natáz při kambrické explozi během chvilinky (20-25 mil. let)? Nebo jakto, že neandrtálec nebyl přechůdce člověka a opice soudě dle genetiků také ne?

- - Víte, když se řekne čabraka dabra ať je z tebe myš - tak se každý směje. Ale když se má změnit veverka na slona za miliardy a miliardy let, to je jiná.

- - Přesto všechno si je ministr školství absolutně jistý - Darwin má pravdu a budeme ho učit stůj, co stůj. Protinázory zastavíme třeba i silou - zakážeme je! Ostatně jak by k tomu přišli učitelé biologie, celé roky říkali žákům, že Bůh není a najednou by to nebylo jisté. Co když je?

- - Jó evolucionisti, ti to mají jisté navždycky. Jan Liška Zrzavý - jejich profesorský Guru, ten to pojistil duchavědeckým výrokem: "Evoluční teorie je nevyvratitelný fakt!" Super - první vědecká teorie, která nejde vyvrátit, vivat, vivat!

- - Hlavně, že ateisti odsuzují středověká dogmata církve. Dneska je to jiné, už vás neupálí, jen vyhodí z VŠ. Můžete si to vyzkoušet. Jděte na přednášku z teoretické biologie, přihlašte se a řekněte, jsem kreacionista. To bude radosti, to bude profesor rád, určitě vám poděkuje a vše vám klidně vysvětlí a nebo? Ha - označí vás za debila a vyhodí z pochluchárny. Přece, kdo nepochopí darwina, nemůže mít titul, ne?

- - A bonbónek na závěr. To nevymyslel Darwin, ale Oparin - život vznikl z neživé hmoty sám od sebe náhodou. Do praoceánské polévky totiž bouchl blesk, něco se stalo, shlukly se uhlíky a ejhle, začalo se to hýbat, no né? Pěkné vysvětlení, blondýny jistě potvrdí,že?

- - Ale ani za 150 let pokusů tak nějak ne a ne se uhlíky shlukovat. No vlastně, to dokážou až ty generace vědců v budoucnu. Takže, vivat Darwine.

- - kdo nevěří těm kravinám výše ať si radši přečteKreacionismus.cz

Dovolil bych si podotknout:

Darvinismus je dogma jako hodně jiných věcí, ale pokoušet se toto dogma nahrazovat jiným je skutečně na půdě Necyklopedie obzvláště zbytečné, Necyklopedie neslouží ke skutečným diskuzím o různých světonázorech ale hlavně jde o srandu, proto je správné že to bylo smazáno, srandy to nějak neobsahovalo co by se za zblo vešlo.--Nytra 23. 10. 2010, 20:35 (UTC)

Ja jsem přesvědčený zastánce evolučního kreacionismu (vyvjíleo se to, co někdo stvořil), a z darwinismu bych si udělal srandu rád, ale tohle bych smazal také, protože - jak pravil Nytra Veliký - neobsahovalo to ni zbla humoru 8-) --Vygoš 23. 10. 2010, 21:19 (UTC)

Tvl co to máš... Ty máš v uživatelské stránce jen jednu větu?! Podívej se na mou stránku, ať víš, jak má vypadat. --Radioaktivita 10. 12. 2010, 20:52 (UTC)

hej co má bejt, stránka je moje :-) Tak ať si tam je co já chci ;-) --109.239.71.104 11. 12. 2010, 10:57 (UTC)