Gymnázium, Praha 6, Nad Alejí 1952

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Yin and Yang.svg

Tento článek na téma "Gymnázium, Praha 6, Nad Alejí 1952"

pojednává o opačném tématu než článek Gymnázium Jana Keplera.

„Kluci, nemůžete ten fotbal hrát ještě hlasitějš a kopat mi míčem do baráku ještě častějšč, že ne?! Já to řikám furt: tuhle školu mi pod barákem za trest postavili komunisti!“

- Dlouholetá obyvatelka Horní Liboce

Gymnázium, Praha 6, Nad Alejí 1952 si i přes svůj krkolomný oficiální název probojovalo označení Gymnázium Nad Alejí (dokonce i ho tak nazývá).

Historie[edit]

Ústav vznikl přesně dle předpokladů George Orwella v roce 1984 v "klidném a čistém prostředí sídliště Petřiny". Tehdy byly v módě šedivé a betonové kvádry, školu tento osud neminul. Díky přebytku peněz v městské kase se budova postupně opravuje (podobně jako probíhá neustálá dehumusace-humanizace vozů B249 ČD) a přelakovává (narozdíl od vozů B249 ČD i zevnitř).

Systém[edit]

Škola příjmá každý rok 3 3dy - jednu 4letou (15מena obecná, 15× homo sapiens sapiens) a dvě 8leté, pokud darujete prostřednictvím Nadačního fondu příznivců GNA každý rok alespoň 100 000,- ročně a budete reprezentovat školu v BMW X6 nebo Range Roveru, nemusíte dělat SCIO zkoušky, které ovšem ty ostatní neminou.
Jedna osmiletá třída, zvaná Áčko, se dělí na nácky a žabožrouty, Béčko se dělí na nácky a budoucí obyvatele jihoamerických slumů dovozce drog z Kolumbie

Vedení[edit]

Do ústavu byl zaveden střídavý, střídavý, éééélektrický proud o napětí 230 V
V současné době je ředitelem školy Jiří Benda
Je to jen náhoda, nebo to opravdu souvisí s Bendostrojem?

Externí odkazy[edit]

  • Mnoho a ještě více na toto téma se dozvíte na AlejWiki