Halina Pawlowská

From Necyklopedie
(Redirected from Halina Pawlovská)
Jump to navigation Jump to search
Halina na své oblíbené pohovce se saténovým povlečením. Vyšívaný, krajkou lemovaný polštářek s andělíčky nesmí chybět.

„Nemám ráda malý vjeci. Nemám ráda Malou noční hudbu, protože nemám absolutní sluch jako Dittta.“

- Halina Pawlowská

„ Sex je pro všechny!“

- Halina Pawlowská

„ Lepší než stará láska je nová pleťová maska!“

- Halina Pawlowská

„ Nejlepší prevence je mít dva milence! “

- Halina Pawlowská

Původ[edit]

Halina Pawlowská (polsky Malina Obrowska, narozena jako Kiloczurakowa) je známá česká modelka, spisovatelka, moderátorka, zpěvačka, herečka, scénáristka, publicistka, producentka, vydavatelka… no prostě je jen málo profesí, které nevykonává. Narodila se okolo roku 1955, neznámo zda před Kristem nebo po něm. Je matkou světoznámé herečky Jiřiny Švorcové.

Ačkoliv se o jejím původu vedly spory, dnes se má za prokázané, že to je člověk, poddruh žena obecná. Původně se řadila do čeledi velryb, známé je např. její každoroční odtahování z pláže do moře členy hnutí Greenpeace. Někteří historicky méně vzdělaní umělci ji označovali jako typickou slovanskou dívku „krev a mlíko“, jelikož se však skládá převážně z tuku, byla etnologicky určena jako Američanka s ukrajinskými předky. Její jméno se rýmuje se slovem šalina.

Aktivity[edit]

Spolu s jinou cizí osobou, Majdalénkou Všejasnou, ji Václav Havel navrhl jako prezidentku Česka. Specializovaný tým Necyklopedie pod krycím názvem Inzerát podle ní v rámci své mezinárodní klasifikace velikosti poprsí označil stupeň 8 písmenem H. Povšimněte si, prosím, že 8 není prvočíslo, ač se na Necyklopedii jedná o málokdy viděný úkaz. H pak dokonce není ani obyčejné číslo, což ho degraduje do banální úlohy obyčejného písmena.

Halina kromě mimořádných tělesných rozměrů vyniká i dalšími vlastnostmi. Kupříkladu má fenomenální mozek. Ve své paměti dokáže najít citát vhodný pro libovolnou situaci. Cituje autory od starověku (Cicero) až po novověk (Čapek) a dosud ještě nikdy nezopakovala stejný citát dvakrát. Zlí jazykové tvrdí, že je vymýšlí. Psychologický odbor Necyklopedie však soudí, že tuto schopnost má vrozenou a podporuje ji speciální výživou složenou převážně z ústřic. Dokáže totiž pozřít až 40 kg ústřic za večer.

Halina také po úmrtí Helenky Růžičkové pokračovala v roli staré Škopkové ve známém filmu Slunce, seno, radar.

Halina navíc vystupuje jako hlavní postava v televizním pořadu "Waření s Hałinou"[1], který konkuruje i Láďovi Hruškovi.

Po dlouhé a skvělé kariéře dala sbohem šoubyznysu a uchýlila se do života v zákoutí temna, mnozí tvrdí, že konvertovala ke kolotočářským ukáječům a stala se jejich hlavním nekromancerem. Na otázky jestli se někdy vráti před kameru odpověděla pouze spikleneckým pousmáním a plivnutím na redaktora, následně zaklela všechny členy jeho rodiny včetně otce Lokotky.

Halina má velice pestrý hudební vkus, podporuje mladé kopáče ze Všenovnice tzv. Uhelné konve, ale nezanevře na klasiku na ostřílené samce. V minulosti se jezdila na festival Naftu a nic víc, kde si účastníci místo údů transplantovali hadice z benzínové pumpy a následně na sebe močili naftu, ale od Velkého celofánového převratu, při nemž na scénu vrthla cizí sekta nemilosrdných sester Šindelářových, na festival jezdí v přestrojení za generála Bohdana Miloševiče Jevrtulovaturbinoviče (Juhula).

Záliby[edit]

Mezi její záliby patří: Vaření, pečení, smažení, grilování, dušení, opékání, fritování, zapékání a v neposlední řadě, s určitou dávkou sebezapření také (as well) požívání různých potravin od Adama a Evy po hopery. Podle jejích slov se oddává s manželem divokému sexu. Naše redakce usoudila že její manžel je nechutné prase a že musí mít alespoň půl metrového pepyka na úspěšnou penetraci. Dále např. zmiňme její zálibu v jízdě na dvojkole (sama).

Pořad Banánové Rybičky[edit]

Pořad byl vysílán od roku 1999 (povšimněte si že je to prvočíslo) do roku 2007. Halina ho začala stylově. Ale postupem času jak penízky přibývaly, začala být nenažraná a tak začala být větší a větší. Televizní vysílání se díky tomu o hodně změnilo. Televize začaly být větší, ale jen málo kdo ví, že za tímto pokrokem stojí Halina. Koncem roku 2007 se zjistilo že její Nadmuté břišní laloky jsou hypnotizující. Jelikož si lidé zvykli na lepší obraz tak muselo být natáčení zastaveno a Halina se uchýlila ke krádežím. Protože byla zvyklá na své chutě tak chodila po obchodech a vyjídávala regály. Díky ní zkrachoval obchodní řetězec Julius Meinel.


Reference[edit]