Kopec Srandy

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Deco Tentacles.jpg

Neska vás chci seznámit s problematikou dnešní 56. doby kamené. Ten proublm se menuje-MOBIL! Čék by řekl, jak nám to vlasně pomáhá a takový ty moderní řečičky. Ale JÁ sem zjistila, že nás vlastně hrozně omezuje. Dám vám příklad, ju? Tudlec sem zase ráno stávala a že budu zase spát sem si řekla, a tak sem si na founu (že je to ale počertech vymakaná neřkuli vychcaná krabička, co?) dávala novej čas buzení, a tak se to stalo!!! Sem usnula i s founem v ruke a ten foun mi zapad za postel. No a co? Kdo to řek? Si to s nim pak vyřídim, čéka ani nenecháte domluvit, nápady todlec. No, tak mi zapad za postel, ale co je na tom to nejhorší, já sem se vlastně mohla no toho founa vysrkadit ále já sem řekla: NE!!! Takže sem jak to hovádko stěhovala postel o hmotnosti třikráte větší než moje a founa sem ze zlého království jménem Za Postelí vyndala. A pokud mu neexla baterka (jako že by za chvíli měla), tak neni rozflákán ze vsteku dodnes.

A to je na tom to nejhorší-závislost na founovi a objetavost....nebejt founa tak sem mohla stávat se slepicema, nic sem nemusela lovit za postelí (je tam celkem bordel) a mohla sem taky spát! Takže rada pro šecky: lidí, nebuďte na tý krabici závislí, kdo jí má pak zachraňovat kryt? No, že jo?

Což mi připomíná otázku, kterou mi položila moje dcera poté, co jsme se poprvé přestěhovali do Appalačských hor na východě Tennessee. Zeptala se mě, proč je tady nazývají hory? Doma jim říkáme kopce. Když jsem se smál, odpověděl jsem, že to má něco společného s tím, jak vysoko nad hladinou moře stoupali, ale kdyby bylo příští víkend pěkné počasí, vzal bych ji, abych zjistil, zda jejich hory opravdu vypadají jako naše kopce! Bylo to tak, že jsem ji přenesl do jednoho, o kterém jsem věděl, že vypadal určitě mnohem majestátněji než kterýkoli z našich kopců. Když jsem šel odjet na stranu a zaparkovat, abychom se mohli dostat ven, natáhnout se a dobře se podívat dolů po této hoře. Opravdu dělala strašidelné zvuky a já jsem věděl, že ji to vyděsí, protože na vyhlídce nebylo místo pro pulovry. Protože jezdila brokovnicí, věděla jsem, že ji ta hora vyděsí, když jsem sjel ze silnice. Nebyla to pouhá kapka, ale bylo to dost strmé, že jste se snažili najít dostatečně široké místo, abyste vystoupili ze silnice, takže z její pozice by mě zajímalo, jestli jdeme přes & dolů po straně na horu, kterou nemohla vidět, když jsme parkovali. Prostě kopec srandy.
Klubzastarounecy.png


Tento článek vznikl v lednu 2007, je tedy skoro stejně starý, jako sama Necyklopedie.

Z důvodu ochrany historických hodnot je zakázáno článek jakkoli negativně hodnotit či dokonce upravovat.
Poškození článku se trestá dle zákona, vandal se navíc vystavuje nebezpečí lynčování davem rozzuřených staromilců.