LFA

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem FAČR.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

„Už dlouho jsme nerozdali žádné tresty“

- Dušan Svoboda
Znak LFA

LFA plným názvem Ligová fašistická asociace je české fotbalové sdružení, kde se střídají ti největší idioti českého fotbalu, kteří společně řídí českou ligu. Lídrem asociace je Dušan buzerant Svoboda, který je shodou okolností také místopředseda pražské Sralty, což rozhodně nepřídává tomuto klubu žádné výhody, místopředseda je z Plísně, což samozřejmě na výsledky plzeňského klubu nemá žádný vliv. Cílem LFA je udělat fotbal co nejnudnějším, proto například zakazují pyrotechniku a jakékoliv oslavy. Za chování fanoušků LFA vybere každou sezónu miliony korun, které se následně přerozdělí zpět mezi všechny kluby, akorát něco málo se ztratí. Asociace sídlí podle očekávání v Praze a vznikla v roce 2011.

Pokuty[edit | edit source]

Největší pokuty z pravidla dostává ostravsky Banik, po němž následují pražská S. Celkově nulové pokuty naopak dostává Mladá Boleslav, která pro změnu žádné fanoušky nemá.

Protest Chacharčanů

Protesty[edit | edit source]

Největší protest proti LFA se uskutečnil 23.8.2019 na zápase Baniku proti Slopácku. Fanoušci dokázali mlčet celých 20 minut, což je také světový rekord dosud zapsaný v Guinessově knize rekordů.Doposud rekordní protest překonali "fanoušci" pražských Židů.Ti vtrhli na hřiště a kopím malém usmrtili předsedu židovského klubu SK židi Slavia Jardu "krypla" Tvrdíka.Toto byla největší mimonacisticka spoura ceskougandske historie.Toto se všechno stalo v pohárovém zapase 6.9.2022 Židů Slavia Praha a Kosmonosy prdel nosí[1]

Disciplinární komise[edit | edit source]

Disciplinární komise LFA je jedno z oddělení této sebranky, která pro změnu uděluje hráčům tresty za chování při hře. Nejvyšší tresty samozřejmě dostávájí hráči hrající proti pražským klubům. Tresty dostávají také dostávají i rozhodčí a to když pískají až moc poctivě nebo jinak než si přeje LFA.

Reference[edit | edit source]