Průmyslová škola Liberec SPSŠE a Voš
Základní Informace[editovat | editovat zdroj]
Gulag umístěný v Liberci ve kterém je konstantně 10°C a teče střecha. (i po rekonstrukci)
Historie[editovat | editovat zdroj]
Toto zařízení vzniklo někdy na počátku 16. století, když se blízké otrokářské kolonie rozhodly, že potřebují více "pracovníků". Z toho důvodu byl areál založen, bylo tomu tak až do 5. let 21. století, kdy se kolonie rozpadly, údajně kvůli legalitě přeprodeji orgánů, "pracovníků, kteří nepřežili náročnou práci při stavbě Trans-Jebácké magistrály (šalinové trati) do Jebákova.
Technologie[editovat | editovat zdroj]
Toto zařízení je vybaveno nejnovějšími technologiemi z dílen Františka Křižíka z katalogu roku 1928. Zároveň má špičkové počítačové vybavení, od špinavé kapitalistické firmy IBM z jejich katalogu z roku 1953. Traduje se ovšem, že zmíněný počítač je ve skutečnosti z roku 1942, a že ho tu nechali nacisté, když opouštěli oblast. Připojení k internetu je stálé- (stále nefunguje)
Oblíbené kratochvíle[editovat | editovat zdroj]
Mezi oblíbené kratochvíle bytostí na bázi uhlíku v tomto zařízení patří:
1)Snaha bricknout kiosek ve 2 patře budovy 2)Snaha pustit Never gonna give you up na již zmíněném kiosku (update - od 2024 již kiosek není přítomen) 3)Pití národního nápoje, kafe z plastového kelímku, rozpouštějícího se do daného nápoje při konání činností 1) a 2) 4)Snaha přesvědčit automat ve studentském klubu, aby vám dal Bueno zadarmo, abyste měli svačinku, při konání činností 1), 2) a 3)
Studenti mají tendenci na schizofrenii, zejména nositelé jména Radim a Vendy. Tito lidé maji tendenci si jména prohazovat a mást tím celé své široké okolí.
Významné osobnosti[editovat | editovat zdroj]
Nejvyšším představitelem SS v SPŠSE je Zadek "Červík" Pavlík. Hail Miroslav Mach a Michal Stehlík
vynálezy[editovat | editovat zdroj]
1) Mocacium, také mocac
Textilka[editovat | editovat zdroj]
Nyní součástí textilka. Hail the new průmyslovka