Proměnná

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Co to vlastně je proměnná?[edit]

Proměnnou může člověk dle své libosti měnit za co chce. Za číslo, za ponožku, za psa, za Chucka Norrise (ten už se ale nepustí a tudíž vytvoří konstantu), nebo za prasopsa. Prostě za vše na co si vzpomenete. Nejčastěji se však proměnná využívá ve vědě zvané matematikologistickovýzkumná činnost, kde tito vědci mění proměnou tak často až se začnou měnit vědci.


Jak proměnnou dělíme[edit]

  • Proměnná typu politik
  • Proměnná typu lhaní
  • Proměnná typu ponožky
  • Proměnná typu Chuck Norris

Jak proměnou vytvořit?[edit]

Vzorec cívky

Tvoření proměnné to je ale oříšek. Ne jen tak někdo může vytvořit proměnnou. Jen Chuck Norris a Indiáni. Proto se dnes zřídka kdy vyskytují nové proměnné. Nezapomínejte, že proměnnou můžete měnit, a tak se nikdy na proměnou nemůžete spolehnout už z toho důvodu, že existuje tzv. zákon schválnosti, dle kterého se proměnná vždycky změní, protože je to svině a vy budete v prdeli. Ale teď zpět ke tvoření. Proměnou můžete vytvořit dle jednoduchécho vzorce, který vám dám k dispozici. Budeme k tomu muset použít skvělé vlastnosti kužele a cívky.

Vzorec kužele

Když do tohoto dosadíme pak nám při troše stěstí věnové Chuckem proměné vznikne.

Praktické využití[edit]

Sama proměnná se dá využít k několika věcem. Když se spozdíte na cestě do školy, jednoduše řekněte, že jste se pohybovali rychlostí proměnně nižší než okolní prostředí a máte dvojku z chováni v kapse. Mazec. Nebo politici často využívají proměnou typu lhaní. V jejich oboru velmi oblíbená a používaná. Často mění své názory až nakonec popřou celou proměnnou a tudíž i Chucka, což bych velmi nedoporučoval. Proměnou využívá i váš pes, kterému se velmi líbí váš šuplík s ponožkami, a tak vám rád promění stav vašeho šuplíku anebo vaše ofenzivní linie ponožek velmi zřídne a promění svůj dřívější počet na množství menší než mizivé.

Možné problémy[edit]

Dosadíte-li do proměnné špatný předmět v domácích podmínkách, může se váš byt a celé vaše blízké okolí rozložit na elementární částice strašící přeživší sousedy. Raději doporučujeme nechat proměnné na pokoji a jen vyučeným expertům. Je to hazardní pokus riskující vlastní život a všech v blízkém okolí. POZOR!!! Proměná velmi nebezpečná. Nezkoušejte v domácích podmínkách.