Reforma veřejných financí

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Po reformě

Vyjádření politiků zodpovědných za reformu[edit]

  • Josef Lux (in memoriam) uvedl: myslím, že jsme dobře nastartovali převzetí národního majetku do vlastnictví několika provilegovaných osob
  • Václav Klaus (bohužel stále live) uvedl: ehmmm, já už mám dost a zbytek darmožroutů mě opravdu, ale opravdu nezajímá
  • Vlastimil Tlustý uvedl: jo tak to se mě už netýká, mě vyhodili, at si to dělá kdo chce, já jsem se spravil o 13 kilo a potřeboval bych spíš shodit, ale ze svého nedám nic!!!
  • Miloš Zeman uvedl: my nic, my muzikanti a proč vlastně muzika nehraje, hej muzikanti hrajte a ty Becherovčičko teč
  • Jiří Paroubek (taky stále bohužel live) uvedl: Tak já myslím, že to všechno mají na svědomí politici blíže pravé ruce a víte proč stojím blíže levému spektru? Protože po boku Zuzky (bývalé manželky) to bylo levačkou jak od cizího!!! Mimochodem, mimo kamery, co si představujete pod pojmem reforma veřejných financí??? My nic, to fšechno komunisti!!!

Rozbor situace[edit]

Z uvedeného nám vyplývá,že měnová reforma je na dobré cestě, neboť nikdo nic neví, nic nedělá a tak mají občané klid.

A co na to odborníci???[edit]

Obrátili jsme se s dotazem co to tedy reforma je, co přinese dobrého, jaká jsou rizika a jaké výhody pro občany a co můžeme od dalších let vlastně čekat, nám všichni oslovení odpověděli jako jeden muž, i když jedna vyjímka zde byla a to muž, který údajně ví všechno, ale nepřál si být jmenován a bohužel svým používáním mozku a rozumu se připravil o to, aby mu někdo chytřejší, než je on poradil, tak veškerou tíhu rozhodnutí musí nést na svých bedrech.

Portfolio odborníků se rekrutovalo i z dalekého zahraničí, např. Bahamy (Kožený), Seychelské ostrovy (Krejčíř), záhrobí (Mrázek) a dále byli osloveny celebrity finančního nebe jako božský Kája, Matka Diesana a její dcera Matka Lasana... a vůbec všichni kdo ve finančnictví něco znamenají (S. Gross s chotí, Libuše Barková, a slovutná Kačka Brožová)

Reforma, stejně jako Blaničtí rytíři, stále spí a čeká, na to, až českému lidu bude nejhůř. Otázkou však pro mnoho odborníků zůstává, zda až bude nejhůř, je reforma schopna lidem pomoci, neb od politiků jsme se dozvěděli že i oni jsou lid, takže proč si nepomoci!

„V galaxii je 1011 hvězd. Kdysi to bývalo opravdu velké číslo. Ale je to jenom 100 miliard. To je míň než schodek státního rozpočtu. Takovým číslům jsme říkali astronomická, teď jim můžeme říkat ekonomická.“
- Richard Feynman

Odborná literatura praví[edit]

Všechy procesy recipročních vztahů v české politice jsou křišťálově čisté a průhledné, proto česchá republika nepotřebuje něco tak přízemního, jako je reforma veřejných financí, neboť veřejnost zatím netuší, že žádné veřejné finance ve skutečnosti neexistují, existují pouze vládní finance, které se rozdělují podle předem připraveného klíče: Kdo dá mě, tomu dám já... (základní vztah reciprocity) a kdo mě nedá, tak tomu naseru!!!

P.S.: Poznámka autora: vzhledem k tomu, že se mi nelíbí název Česko, anóbrž název zní Čechy, není v názvu Česchá republika překlep, pouze logické vyústění predispozičně matoucích lingvistických výrazů, použitých k manipulaci veřejnosti a proto občané bdětě!!! Češtinu si vzít nedáme!!!! neb je to jediné co nám zůstane!

P.P.S.: ba ne chlapi, kecám, lezu adminovi do prdele, neb nesnáší pojem Česko :-)) teda já taky ne, páč mi nejdou sykafky a na fotbale každýho přede mnou poprskám a pak dostanu přes hubu!!!