Sklad

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Icko.png

Tento článek byl nalezen naškrábán na stěnu záchodové kabinky na Necykloverzitě.

Nemáme ponětí, o čem se v něm píše, ale zní to dost hluboce.

Sklad je místnost, kde je uskladněno vše. Všechna hmota, všechna energie, prostě úplně všechno kolem nás. Sklad je to, co obklopuje vesmír, Sklad je to, co bylo před vesmírem.

Skladník[edit]

Mnoho lidí se domnívá, že Sklad je věčný a mnoho lidí se domnívá, že nic takového neexistuje. Sklad ovládá Skladník. Názory na to, jak vypadá, se poněkud různí, bývá líčen od podoby moudrého starce s plnovousem přes modrého chlapíka s tisíci rukama a třemi penisy po morouse v černém kabátu. Ti z nás, kteří měli to štěstí, že Skladníka potkali, nebo viděli moc Ovladače Skladu, znají alespoň část pravdy. Jenže skladníka nemůžete potkat jen tak snadno. A ještě mnohem, mnohem obtížněji ho můžete potkat přímo ve Skladu. K tomu, aby se kdokoli mohl podívat z vesmíru do Skladu, totiž potřebuje jistou věc. Ovladač.

Ovladač[edit]

Příklad Ovladače.

Ovladače vypadají většinou jako hodinky, vlké dřevěné lodě, nebo mrakodrapy a čím dražší jsou, tím více mají funkcí. Prostě něco zmáčknete a cosi se stane. Cosi? Přímo cokoli!

Ve Skladu jde totiž úplně všechno. Můžete se tam stát kýmkoli a vytvořit úplně cokoli. Třeba vesmír, planetu, nebo doživotní permanentku do erotického masážního salonu. Ale jen když máte Ovladač. I Země samozřejmě vznikla ve Skladu a má to štěstí, že je to zřejmě Skladníkova oblíbená. Nevím proč, nikdy jsem se ho na to neptal, ale myslím, že je to kvůli tomu, že zde má chatu a závodní tým.

Vlastnosti skladu[edit]

Ve Skladu je všechno. Vesmír je v podstatě jen nafukovací balonek, který si skladník může nafukovat jak chce a my nemůžeme ven, pokud nemáme ovladač. Několik set takových vesmírů, k tomu pár dinosaurů, žárovek, sprch, televizí, čtyřkolek a i všechno ostatní js naházeno na sebe bez ladu a skladu v hale, ta ale není samotná, za dveřmi vlevo i vpravo se nachází další takové haly a za nimi ještě další... To všechno je sklad. Traduje se ale, že když se díky Ovladači dostanete přímo do Skladu, můžete se dostat ke Klíči. A s Klíčem můžete otevřít Dveře v čelní stěně a dostat se až na Ulici. Ale o tom já vím jen málo, neboť jsem tam nikdy nebyl. Je ale dost možné, že Ulice je jen malinkatou součástí Města.