Sloní noha

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Zeichen 101.png NEBEZPEČÍ!!   Prohlížení nebo čtení této stránky může být smrtelné, nebo ještě horší
16 740 uživatelů bylo vzápětí po přečtení omráčeno, kastrováno, a znetvořeno pro odvahu vidět tuto stránku.

If you just got here and are feeling dizzy due to losing a pint of blood from the stump where your arm
used to be, please stumble away and call for help, then lay down in the gutter and pass out.

Sno neboli „Sloní noha“ je nebezpečná halucinogenní látka – droga – která je zodpovědná za nezodpovědné chování většiny dnešních veřejných činitelů, od autobusáků přes politiky až po zedníky.

Charakteristika[edit | edit source]

Mezi uživately drog se najdou i úspěšní lidé, příkladem je zobrazený Ivan Hlavatý z hnutí ANO, který byl před vstupem do politiky považován za normálního

Pro uživatele Sloní nohy je typické úsilí nahlas a slyšitelně prezentovat hloupé nápady. Pokud je přijetí těchto nápadů vlažné, používají ještě hloupější argumenty nebo hloupé citáty z hloupých filmů (např.Pro hlupáka každý hloupý“ apod.). Neschopnost užívat logiku z našeho světa doplňují potíže s pamětí, kdy si uživatel drogy nevzpomíná – nikoliv, že nechce – na svá předešlá tvrzení. Tyto stavy sloní hlouposti a sloní paměti se střídají nepravidelně. Účinky Sloní nohy samotné odezní během 4-5 let.

Původ[edit | edit source]

Sloní noha je důsledkem havárie Černobylu. Katastrofa se vzduchem rozšířila po celé Evropě, což je důvod, proč byli sovětští politici tak stupidní a proč jsou evropští politici též stupidní. Naopak američtí politici jsou docela normální.

Radioaktivní mrak z Černobylu zasáhl především úřednickou sféru: papíry, lejstra, šanony aj. Každý kdo s těmito věcmi přichází dennodenně do styku stává se uživatelem drogy. Čím víc úředničiny, tím hůř.

Známí závisláci[edit | edit source]

tuzemsko
zahraniční
  • Angela Merkel – obzvlášť zmatené vystupování musí být způsobeno návykovými látkami

Najdou se pozitiva[edit | edit source]

Sloní noha je nebezpečnou látkou, která se stala epidemií bruselských kartoték. Přestože uživatelům způsobuje vypatlanost (tzv. syndrom prázdné hlavy) je Sloní noha vhodná protilátka na ruské jedy (novičok…). Nebýt jí, Rusko už by zahubilo většinu evropských elit.