Uživatel:Zaprdenej.anonym

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Uživatel Zaprdenej.anonym na maškarním bále na jaře 2008. Šel za faráře. Nemohl proto tancovat, aby nezesvětil svůj důstojný stav.


Osobní údaje

Mužské pohlaví, Čech, stáří 15 - 30 let.

Pověst o původu přezdívky Zaprdenej.anonym

Jedno gymnázium rozhodlo, že pro studenty bude hlavní vchod v zadní části budovy ústavu. Hlavním vchodem z náměstí bude vcházet pouze elitní kasta učitelů. Symbolem jejich moci budiž vlastní klíč. Učitelský sbor tehdy argumentoval jakýmisi nařízeními, podle nichž malé děti (=malí primáni) nesmí používat dveře respektive vrata, která jsou tak těžká jako jsou ty gymnaziální. Všem studentům se nelíbilo, že by měli potupně obcházet celou budovu a vstupovat zadním vchodem. S daným stavem sílila nespokojenost. Na internetových stránkách ústavu se objevila diskuze s velmi rozhořčenými vzkazy a komentáři. Jeden student gymnázia přispěl velmi drsným komentářem, který si vůbec nebral servítky. Omylem se zapomněl podepsat. Příští den profesor češtiny nadával, že kdosi napsal do diskuze velmi velmi nevhodný komentář a ani se pod něj nepodepsal. Toho zapomnětlivce, který se pod svůj výtvor zapomněl podepsat, pojmenoval ZAPRDĚNEJ ANONYM.

Nebudete tomu věřit, ale ten pan profesor do dneška nezjistil, kdo se tehdy v té diskuzi zapomněl podepsat...

Pověst o tom, jak se uživatel Zaprdenej.anonym dostal na Necyklopedii

Jednou, bylo to 21.dubna Léta Páně 2008, na svátek svatého Konráda z Parzhamu, si četl článek na IDNES s titulkem Brněnští řidiči tramvají „závodí“ hlavně ráno a večer. Jakási novinářská pipka si vozila zadek v šalinách a pak se pokoušela maximálním způsobem rozpoutat strach z používání brněnské MHD. Zřejmě ji za tento mrzký čin zaplatili místní pumpaři přejíce si, aby Brňáci ještě víc ucpávali dopravu osobními auty. Nebo si tento novinářský elév jen přál získat vyšší prémie k platu? Kdo ví. Hlavní je, že do diskuze v tomto článku napsal člověk s přezdívkou gaisaka, že na Českopedii existuje článek o nočním rozjezdu. Uživateli Zaprdenymu.anonymovi to nedalo. Spustil si Českopedii a asi 10 minut na ní ten článek hledal. A ke svému překvapení nenašel. Jelikož však lačnil po poznání, vrátil se do té diskuze a požádal o uvedení správné adresy. Dostal ji. Četl si ten článek a líbil se mu. Avšak nezdál se mu jeho styl. Českopedie je nudná, avšak tento článek ne. A tento server vypadá jako Českopedie. (???). Byl zmatený. Přečetši několik dalších stránek na ní, konečně mu došlo, jak vysokou kvalitu Necyklopedie má. Mnohem vyšší než Českopedie, protože na Českopedii mimojiné ani nemají článek o rozjezdu nočních linek v Brně. Uživatel Zaprdenej.anonym si uvědomil, že nebýt toho pana gaisaka z diskuze, sotva by se někdy dozvěděl o veleslavné Necyklopedii. Proto mu vyjadřuje velkou vděčnost. Budiž jeho jméno velebeno na věky!

Uživatel Zaprdenej.anonym si od té doby přečetl mnoho článků na Necyklopedii. A za několik týdnů začal sám přispívat. Jak je vidět, tato pověst má šťastný konec.

Články uživatele Zaprdenej.anonym

Česká Miss Eliška Bučková sází na přirození. - Asi tak 3/4 až 4/5. První článek. Nevěděl si tehdy rady s obrázky, páč tehdy ještě nic nevěděl o autorských právech.


18.-19.7.2008 Přidal do aktualit aktualitu 19.července - Hasiči zachránili krysu z kanálu.

19.8.2008 - Vytvořil svůj první VELKÝ ČLÁNEK, a to článek Pomáhat a chránit. Dal mu pořádně zabrat. Nikdy byste neřekli, jak dlouho trvá napsat dlouhý dobrý článek. :)

20.8.2008 - nyní: Přidává aktuality a to i do černé kroniky. Chtěl by se tomu věnovat každý den, ač ví, že každý den to není reálné.

22.8.2008 - Vytvořil odstavce "fotbalová teorie" a "slovenská teorie" ve článku Mladá Boleslav.

12.-13.9.2008 - 2.článek ad novo - Rudoltice.

2008 - 2010 - různé malé editace

25.10.2010 - soutěž Stavění tábora v článku Skautské hry.


Vytvořil mnoho obrázků, 1 navrhl. Celkově ale obrázků vložil mnohem víc. (U těch zbylých obrázků velmi namáhavě sháněl autorská práva.) Žádný z obrázků sem vkládat nebude, páč ty obrázky neodmyslitelně patří ke svým článkům.„Smilování! Vždyť mám doma dítě!“

- Pedofil u soudu


(Pozn.:Tento citát vytvořil osobně asi tak před 4,5 lety, kdy se pokoušel vytvořit aforismy ve stylu aforismů Karla Čapka. Moc jich tehdy nevymyslel, ale tento je jeden z nich. Vložil ho sem do článku Pedofilie.)