Uki Failbot

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Fotka Ukiho narození s jeho otcem.
Fotka Ukiho narození s jeho otcem.

Uki, officialním názvem Failbot nebo chybně označován Vyvsianka je Ukrajinský filozof, lingvista a podnikatel který operuje v byznysu s Marihuanou mezi jeho největší úspěchy patří 60% ukrajinských úspěchů v Rusko-Ukrajinské Válce nebo vytvoření Failbotismu.

Životopis[edit | edit source]

Uki se narodil na Ukrajině v městě Vilnyansk (bohužel kvůli neaktivnímu zapisování ukrajinských úřadů dodnes nevíme jaký den a v jaký rok se Uki narodil). Uki žil v chudé rodině která měl kočičí farmu, jediný příjem Ukiho rodiny byl prodej kočičího masa, na ukrajině je to oblíbená pochoutka ale ne moc dobře finančně ohodnocena proto celá Ukiho rodina žila v chudobě.

 • Začátek Politiky

Ukimu se nelíbilo že celá jeho rodina žije v chudobě a chtěl s tím něco dělat proto se připojil do nacistické skupiny Zelenskij-jugend. Na začátku členství Zelenskij-jugend bránil práv koček a prosazení koček do ukrajinských rodin, celý tohle byl první ukiho byznys plán, docílili zvýšení poptávky o kočky pro rekreační účely, pár měsícu před tím Ukiho rodina začala prodávat kočky i pro rekreační účely. Díky tomuhle se z chudé ukrajinské rodiny stala dosti bohatá ukrajinská rodina, máma, táta ale i jeho pravoslavný děda Ukimu velmi děkovali proto mu jako dárek koupili semínko marihuany, Uki se už předtím začal stoprocentě angažovat do politiky ale dárek ve stylu semínka Marihuany nemohl odmítnou a pěstování marihuany ho vtáhlo, proto si na 2 roky dal pauzu od politiky a začal se angažovat v tomhle (v tu dobu nelegalním) byznysu. Další větší zlom v Ukiho životě nastal když mu rusové otrávili kočku.

 • Ukiho Děda
Ukiho děda po Komunistickém come out.
Ukiho děda po Komunistickém come out.

Poslední zlom v Ukiho životě se stal kdy jeho vlastní děda oznámil že je Komunista, Uki svého dědu který je pravoslavně věřící konfrontoval s tím že se mu nelibí jeho "come out" a že je jeho slovy "RUDÝ ZMRD" a začal s ním o tom debatovat ale to všechno neúspěšně. Ukiho rozhovor s jeho dědou byl živě vysílán v televizi NEXTA, stal se tak nejsledovanější živý přenos na Ukrajině. Výsledek celého rozhovoru byl ale zajímavější, po "rage quitu" Ukiho dědy, se Ukiho děda vydal za Ruským pravoslavným arcibiskupem který podpořil Ukiho dědu a prohlásil ho za Svatého otce komunismu (tato akce dostala pojmenování "Бля, дідусь!!")

Politika[edit | edit source]

Později jak si už Uki vybudoval úspěšnou firmu na výrobu Marihuany začal se znovu angažovat v politice, zlegalizoval Marihuanu na Ukrajině a začal dělat státní zakázky pro jeho firmu která dodávala marihuanu pro Ukrajinskou armádu která později díky Marihuaně od Ukiho výhrála válku na Ukrajině. I když vznikali velké středy zájmů ale i přesto veřejnost Ukiho neodsoudila, především Ukiho podporují pro-ukrajinští vlastenci a dealeři s marihuanou, v poslední době ukrajinská společnost prociťujě Ukimu lítost, dva týdny před válkou ruský agent otrávil ukiho kočku Novičokem, podle ruských uniklých dokumentů otrávili Ukiho kočku aby ho emočně oslabili v následovní invazi.Failbotismus[edit | edit source]
Mapa regionů kde se uznává Failbotismus.
Mapa regionů kde se uznává Failbotismus.


Uki je jeden z nejlepších lingvistů kteří se narodili v městě Vilnyansk (Bez vysoké konkurence, když se v Vylnyansk narodil pouze jeden), Uki stojí za zcela vyvýnutí Failbotismus, nářečí které je officialně uznáváné v Záporožské Oblasti a v Moravskoslezským Kraji. Jazyk je trošku inspirován z Starofailbotismu (Jazyk se kterým se dorozumívali, ukrajinští revolucionáři).


nevhodný, neinteligentí názor = obed (text je doprovázen s "disguisedface" emoji).
What?             = Cho
Whaaat            = Chooo
souhlas, pravdivý názor    = +++ 
Uki stojíci v jedné z jeho nejstarších pěstíren.
Uki stojíci v jedné z jeho nejstarších pěstíren.


Ukiho Byznys[edit | edit source]

UKi obchoduje asi s 60% celosvětové produkce marihuany to z něho dělá jednoho z nejbohatších ukrajinců. Zbohatl především díky legalizaci marihuany a následné propagace mládeži, taky na jeho bohatství se podepsal prodej konopných balíčků pro Ukrajinskou armádu v Rusko-Ukrajinském konflitku, díky konopným balíčkům ukrajinští vojáci kteří si dali víc jak jeden doutník dostali lepší zrak v boji, lepší AIM v boji a lepší obecné znalosti v boji. Díky tomuhle se Ukrajinské armádě v Prosinci 2023 povedla úspěšná ofenzíva a vyhráli válku. Čínsko-československý investor Chang Pang Zhao uviděl obrovskou příležitost aplikovat konopné balíčky i do Čínské Lidové Armády, rozhodl se pro nejdřív schůzku s Ukim, která dopadla verdiktem že Zhao se stane spolu-majitelem Ukiho společnosti která se zaměřuje na vývoj a distribuci konopných balíčků pro Armádu. Zhaovo spolu-majitelství zavedlo vznik dceřiny společnosti která vychovává kočky do zaměstnání v pěstování konopí. Všechny konopné balíčky pro armádu jsou pěstovány v čele zaměstnaných koček které se o rostlinky starají. Uki se po roce 2023 už nevěnuje výchově a distribuci koček pro domácí účely, tohle řemeslo přenechal rodině, pouze se věnuje jen výchově koček pro zaměstnání. V roce 2027 by měl odkoupit ukrajinskou firmu Zhuvchik která vyrábí hruško-alkoholické nápoje pro mládež.

 • Ukiho hodnota se odhaduje okolo 274 bilionů hřiven. (1hřivna = 0,5₽)


Ukiho vyjádření k Ruské Invzaci 2022[edit | edit source]

Uki se výjadřil pro-ukrajinsky a zcela s podporou Azovskému pluku.


Ukiho citát který zveřejnil 14.03. 2023

Ukiho kočka, jeden z největší kočičí parťák pro Ukiho.
Ukiho kočka, jeden z největší kočičí parťák pro Ukiho.
Ukiho další kočičí parťák.
Ukiho další kočičí parťák.
I love my country, I love my history and I will kill anyone who encroaches on my land. I don't understand why we suffer so much
Okay Syria and other more suffer
But what did we do to Russia?
I wanna cry