Rusko-ukrajinský konflikt

Z Necyklopedie
(přesměrováno z Válka na Ukrajině)
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

„Sláva Ukrajině!“

- Ihor

„Sláva hrdinům!“

- (odpoví sbor)

„Putin chujlo!“

- kolemjdoucí bábuška

Rusko-ukrajinský konflikt, rusky миротворческая операция, ostravsky Valka pyčo, je novodobý konflikt, který si bez spekulací začalo Rusko. V této válce se proti sobě utkávají Rusko a Ukrajina. Ruská vláda tvrdí, že se jedná pouze o mírovou okupaci a to zabití tisíců lidí bylo pouze nutnou speciální mírovou demilitarizační operací a všichni mrtví Ukrajinci byli židi, nacisti, Banderovci nebo zákeřní imperialisté, kteří se snažili Rusko ohrozit. Hackeři Anonymous napadli ruskou televizi a v živém vysílání pustili ukrajinskou hymnu, bohužel jim nedošlo, že to bylo k ničemu.

Bitva o TechnoHouse

Ruský voják snažící se dobýt dveře

Dlouho trvající bitva mezi ruským vojákem a ukrajinskými dveřmi. Tuto strategicky důležitou bitvu se povedlo vyhrát dveřím poté, co Rusovi došly náboje do AK-47, kterou chtěl dveře rozstřílet. Také se pokoušel dveře rozkopat, ani touto metodou se mu to však nepodařilo. Po nezdaru v opravdu velmi důležitém souboji se ruský voják nejspíše záhadně ztratil.[1]

Stav Účinkující Tým Zbraň
Vítěz Dveře tým Ukrajina Rám od dveří
Poražený Ruský voják tým Putin AK-47
Spojenec Okno tým Ukrajina





Začátek

Půl roku před invazí začal Putler s podporou západoevropských sluníčkářských neomarxistů posílat do Polska a Litvy ilegální imigranty z Afriky. V téže době Německo dokončilo zavírání jaderných elektráren a Brusel zavedl greendeal, který však dovoz ruského plynu nijak neomezil, naopak omezil užívání evropské energetiky. Brzy na to začal Putler chystat přesuny vojsk, načež se v listopadu 2021 objevila v médiích první zpráva o hrozící invazi. V polovině února 2022 bylo již všem zdravě uvažujícím lidem jasné, že je zle. 22. února Putler uznal nezávislost samozvaných donbasských "republik" a vtrhl na Donbas.

Ruský diktátor Putler dne 24. 2. 2022 přepadl Ukrajinu z Běloruska, Krymu, Donbasu a Belgorodské oblasti. Jedná se o jeden z okamžiků, který si většina z nás bude pamatovat až do smrti. Jedná se o den, o kterém za desítky let budeme z hlavy vědět, co jsme dělali. Ochránce křesťanské civilizace nenávidějící nejkřesťanstější Polsko poslal islamisty z Čečenska, aby pod pokřikem "Alláhu Akbar" vraždili křesťanské Slovany na Ukrajině. V Mariupolu jich zavraždil 40 000.

Země jako Polsko, Litva, Lotyšsko, Estonsko, Česko či Rumunsko zavedly na Rusko velmi rázné sankce a nezištně dodaly Ukrajině obrovské množství zbraní. Naopak Německo a Francie rázné sankce odmítaly. Během prvních dní invaze nájezdníci obsadili Cherson a oblehli Mariupol. Během několika dní se dostali ke Kyjivu a Charkivu. Mariupol vyhladili. Po pěti týdnech obléhání Kyjiva a začátku ukrajinské protiofenzivy vrazi dostali hlad a došly jim náboje, tak se rozhodli utéct. Na útěku nechali granáty, kulomety, tanky, hovna a moč. Prvními zmíněnými věcmi tak vyzbrojili Ukrajinu. O pět měsíců později se to samé stalo u Charkivu.

Wide Zelensky

Wide Battle

Putin prohrál velmi strategicky důležitou bitvu. Zelensky překonal Putina ve Wide Battlu [2]

Výsledek

Výsledkem války bylo statisíce Ukrajinců zavražděných Putlerem a následné osvobození většiny okupovaných území, takřka úplné zničení ruské armády a vstup Švédska a Finska do NATO. Ač Putler chtěl demilitarizovat Ukrajinu, tak výsledkem invaze byla demilitarizace Ruska.

Galerie

Poznámka

Tento článek slouží pouze k ulehčení situace. Celý tým Necyklopedie stojí za Ukrajinou.

Reference

Vlajka Československa.svg Války, bitvy, revoluce, povstání, puče a rvačky týkající se Česka edit 

Pravěk: Studená válka
Středověk: Nultá světová válkaDívčí válkaHusitské válkyBlitva u Sudoměře
Raný novověk: Defenestrace (1618)Bitva na Bílé hoře (1620)Bitva u Vídně (1683)Malá Desenská válka (1691)
Světové války: Revoluce 1848První světová válkaVálka s čolky (1939)Druhá světová válkaPrvní Desenská válka (1945)
Studená válka: Druhá Desenská válkaVálka volů (1987)Sametová revoluce
Devadesátá léta: Studená občanská válka
Nultá léta: Česká válka za nezávislostMoravská válka za nezávislostMimoňská občanská válkaKopřanská krizeSedmidenní válka s Rakouskem (2008)Šumavské povstání
Desátá léta: Česká válka za nezávislostMoravská válka za nezávislostChilsko-česká válka (2011) • Česko-norská válka (2016)Střetnutí u Tábora (2016)Sousedský puč (2016)Milovická revoluce (2017)Povstání chemikářů (2018)
Dvacátá léta: Česká válka za nezávislostŘeporyjská válka (2020)Covidová válka (2021)Válka mezi Babišovými příznivci a odpůrci (2022)Ruská invaze na Ukrajinu (2022)
Třicátá léta Strážsko-libereckokrajská válka Čtyřicátá léta První Skalicko-Borská válka