Batman

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Tento článek pojednává o skutečném batmanovi který byl inspirací pro filmy a komiksy

O Batmanovi[edit | edit source]

Narozený roku 1895 na Těšínsku do poměrně bohaté rodiny manželům Kókótziekovým. Jeho matka Esmeralda Kókótziekova původem z Českých Budějovic a otci Grzegorzi Kókótziekovy původem z Varšavy.Jakožto jediné dítě manželů Kókótziekových bylo Slawomiru předurčeno že zdědí veškeré rodinné jmění společně s továrnou pro výrobu stíhacích rogal. Slawomir měl předurčeno žít si celkem klidně a bezstarostně ale život byl na Slawomira příliš tvrdý. Nicméně právě to jak zlý byl život na něj mu pomohlo stát se silnějším díky čemu dokázal tolik hrdinských činů. Slawomir se stal mezi lidmi velmi oblíbeným a populárním.

Slawomirova Ranná léta a zrození Batmana[edit | edit source]

Když bylo Slawomirovi 10 let jeho otec tragicky zahynul při testu nového modelu Stíhacích Rogal. O pár dní později zemřela i Slawomirova matka na následky strašné nevyléčitelné nemoci zvané Dýmějový Mor. Slawomir tak zůstal sám v rodinném sídle se svým služebným a opatrovníkem Ivanem. Po smrti obou rodičů Slawomir zdědil obrovské bohatství a továrnu na výrobu rogal. Slawomir neměl nejmenší tušení co bude s penězi dělat, avšak díky výchově jeho opatrovníka Ivana se Slawomir ve svých 15 letech konečně rozhodl že investuje peníze aby pomohl udělat svět lepším místem. Slawomir tak začal absolvovat lekce Muay Thai,Krav Magy a Juda. Slawa nikdy neměl v úmyslu lidi zabíjet pouze je zmlátit tak že budou mít následky do konce života a následně je předat příslušným orgánům jako je Policie. Slawa si vytvořil tedy vlastní výbavu která mu měla pomoci v boji se zločinem a ušil si kostým v podobě zvláštního a velmi ohroženého druhu slona který svým vzhledem spíše připomínal netopýra se jeho původní jméno Elephant Man neuchytilo a lidé mu začali říkat Bat Man.

Výbava Batmana[edit | edit source]

  • Batbang

Batbang byl designovaný na tiché nesmrtící likvidace na dálku

  • Batbong

Batbong byl vytvořen jako nástroj pro použití kouřové clony pro následné přepadení nebo případný ústup z boje

  • Batlanobumbac

Batlanobumbac byl designovaný aby mohl střílet tenké ale velmi pevné lano které mohlo sloužit k přitáhnutí vzdálených objektů nebo dokonce i k přitažení sebe sama k objektům

Bat Oblek[edit | edit source]

Bat oblek byl navržený tak aby poskytoval ochranu a pohyblivost v boji. Bat oblek je vytvořen ze slitiny velmi lehkých kovů díky tomu je velmi lehký a neomezuje Slawu v pohybu. Díky výzkumu jsou slitiny nejen velmi lehké ale i neprůstřelné. Plášť byl navržen inženýry z rodiné firmy na stíhací rogala tak aby bylo možné díky plášti plachtit ve vzduchu a překonávat tak dlouhé vzdálenosti vzduchem.

Batmanovi úspěchy[edit | edit source]

Za svůj život Slawa alias Batman dokázal spoustu úctyhodných věcí a hrdinských činů zde vypíšeme ty největší.

  • 3. Června 1912 Pomohl přes přechod jedné staré paní která šla od doktora do lékárny
  • 4. Srpna 1912 Pomohl ztracenému řidiči najít cestu k hotelu
  • 5. Srpna 1912 Zmlátil bandu opilých výtržníku před Tescem v New Yorku
  • 11. Listopadu 1918 Slawa se přidal do boje ve válce a během 6 hodin ji stihl ukončit nadobro díky tomuto hrdinskému činu si vysloužil nejvyšší vojenské vyznamenání od všech zemí které se války účastnili.