Darth Vader

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Anakin Skywalker.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Star Wars - Darth Vader.jpg
Anakin Skywalker/Darth Vader
Biografické informace
Pohlaví hermafrodit a kyborg
Diagnóza porucha hněvu a drog[1]
Barva očí žlutá
Vlasy žádné
Narozen ano, Mustafar
Úmrtí zatím ne
Rodina otec: Palpatine, matka: lékařští droidi
Tituly Temný pán ze Sithu, Císař, Imperátor, prezident Ukrajiny
Povolání Hlavní velitelský generál Imperiálních lodí a Stormtrooperů
Spáchané hříchy
Happysatan.jpg
vyvražďování Rebelů, Jediů, atd...

Darth Vader je hlavní postava Star Wars a Ukrajiny (o tom ještě bude řeč), který se narodil fatální nehodou v mládí při výrobě drog s trvalými důsledky jej přiměla doživotně nosit černý oblek, umírá v závěru posledního dílu.

Životopis[edit | edit source]

JAKO BÝVALÁ OSOBNOST, ZE KTERÉ SE ZRODIL DARTH VADER, JE ZDE: ANAKIN SKYWALKER

Zrození Darth Vadera

Darth Vader se narodil roku 19 BBY, tedy v roce 1960. Narodil se při fatálně rozsáhlé nehodě s drogami, že mu to celé bouchlo a kdy přímo ještě k tomu shořel a nějakou chvíli ležel na zemi zmrzačen (2 useklé noy a dvě ruce) Obý-Vákem a velmi těžce popálený. Palpatine pak Silou zjistil, že jeho žák je v ohrožení a vzal ho na záchrannou stanici. Tam Palpatine vyslechl Vadera, že fetoval a tak mu lékařští droidi opatřili protézy, uřízli jeho koule (od té chvíle se stal hermafroditem) a zabouchli ho do černého obleku z důvodu, aby měl mobilní podporu života, aby nefetoval, a aby byla jeho identita ukryta a k dýchání. Tak byl Vader nadobro zavlečen do černého obleku a definitivně změnil svou identitu na Darth Vader. Ztratil mrštnost i lidskost a stal se kyborgem. Jako první, na co se zeptal svého mistra Palpatina, bylo, zda je Padmé v pořádku. On ji namluvil, že byl příčinou smrti té, kterou chtěl ochránit a přijal kvůli tomu temnou stranu Síly, že ji prostě uškrtil. A věřil, že ztratil i jejich dítě. Padmé ovšem přežila dlouho a dala dvěma dětem život - byli to Lucker a Leila. Po porodu opravdu zemřela, protoře ztrazila vůli žít, kvůli zlomenému srdci, že Anakin přešel na temnou stranu. Vader po svém zrození zničil lékařské droidy a nezbývalo mu, než se oddat do rukou císaře imperátora Palpatina. Prvním úkolem bylo ulovit přeživší Jedie a sežrat je k večeři a nastolit v galaxii pořádek jako hlavní velitelský generál Imperiálních lodí a Stormtrooperů. Byl na toto povolání povýšen. Jeho druhým úkolem bylo zajistit stavbu Hvězdy smrti, na které byl mylně považován za mrtvého. Tyto činy vedly slavné YouTubery k tomu, aby speciálně pro něj vytvořili Vader song.[2] To se jim povedlo, a George Lucas ji vždy zařazoval tam, kde se objevil, aby budil větší strach.

Když uplynulo... (pokračování příště)

Působení na Ukrajině[edit | edit source]

Darth Vader zachycen ve volební kampani na Ukrajině
Při kampani byl ve svém živlu

Po vzoru amerických prezidentů a senátorů se logicky začal angažovat v politice, po neúspěchu u Věcí veřejných, se pokouší kandidovat v ukrajinských volbách.[3]

Reference[edit | edit source]

Související články[edit | edit source]