Jak ulovit ženu

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Combo.png
VAROVÁNÍ - TRIGGER WARNING
Tento článek obsahuje sexistické narážky.
Pokud jste feministka / feminista / maskulinistka / maskulinista, může Vám způsobit psychické problémy.
Past na ženu.jpg

Tento článek má za cíl jediné: naučit také Vás, jak ulovit ženu.

Definice ženy[edit]

Jelikož hledání samičky v 21. století může být riskantní a obsah kalhot je dost často sporný, je potřeba definovat bytost zvanou žena. Jako ženu označujeme lidskou bytost postrádající penis již od svého narození. Náhražkám žen (Osoby jež o penis přišli v důsledku demence či nehody) je třeba se vyhnout. Žena většinou disponuje dlouhými vlasy (Pozor!!! Někteří muži pro zamaskování svých hnusných obličejů nosí taktéž dlouhé vlasy), párem polokoulí, jež se nachází v oblasti hrudníku (Další varování!!! Někteří muži s vyšším obsahem tuku mají také jistou obdobu těchto tělních výrůstků, nepleteme s břichem). Tyto polokoule se nazývají prsa (odporně řečeno: kozy, dudy, pozemky) a jsou důležitým faktorem při výběru správné samice. A díky absenci penisu (Jak všichni víme, rostoucího ven) má samička vagínu (Jak všichni víme rostoucí dovnitř, tudíž z toho vyplývá že opaky se přitahují)

Způsoby lovu[edit]

Způsoby lovu dělíme na dva druhy.

 • Etické – Lov beze zbraní, kde se musíte spoléhat pouze na svoje charisma a dostatečnou tmu.
 • Neetické – Lov se zbraní - Značně jednodušší, avšak musíte být opatrní a nezanechat žádné stopy a otisky prstů.
Vzorový příklad ženy obecné
Opak ženy(Nelovit!!!!!)

Neetické[edit]

 • Past – Nejlepší způsob užití pasti je pozvat ženu pomocí anonymní SMS na temné místo v odlehlé uličce. Zbytek je už pouze na vaší představivosti. Můžete použít starý známí trik s dírou zakrytou listím, jež používali už naši předchůdci, a nebo past na medvěda, či pytlácké oko.
 • Znehybnění – Způsob jež je méně inteligenčně namáhavý, avšak při aktu rozmnožování nedojde k takovému uspokojení, jelikož se pohyby ženy omezí na nutné minimum. Například staré dobré přetáhnutí kyjem po hlavě, vhození uspávacího prostředku do pití, či z filmů známý chloroform.
 • Vyhrožování – velice riskantní a složitý proces, jež zahrnuje unesení dítěte, rodinného příslušníka, či domácího mazlíčka a jako výkupné lze požadovat peníze, či sexuální službu.
 • Vražda – Způsob zvláště oblíbený u nekrofilů. (Nedoporučujeme)

Etické[edit]

 • Vypadat dobře – Velice těžký způsob. Žena přijde za vámi sama a bude chtít sexuálně uspokojit jenom kvůli vašemu vzhledu. Vysoce nereálné až téměř nemožné (Ve vašem případě).
 • Zaujmout chováním – Velice těžký způsob, který je časově a psychicky namáhavý. Je zapotřebí velice často dotírat danou osobu dokud ji neuštvete a ona nebude svolná k tomu pojmout váš úd do svojí jeskyňky, či čokoládového věnečku.
 • Vyvolat soucit – Ve vašem případě nejreálnější etická možnost. Je založena na tom, že jí vás bude tak moc líto, že vás nechá si alespoň sáhnout na prs, protože by si kladla za vinu vaši sebevraždu.
 • Zaplatit – Stará známá metoda, jež byla používána v pravěku, ba dokonce vědecká studie dokázala, že je tato možnost oblíbena i mezi primáty. Spočívá v zaplacení penězi samičce, která se živý jistou pochybnou činností. Tato metoda má jedinou chybu. Můžete dostat zajisté nepříjemné pohlavní choroby, ale pamatujte, že pokud je už máte, tak je nemůžete chytit podruhé.

Závěr[edit]

Jelikož ani jeden ze způsobů u nás zatím neuspěl, tak musím uznat, že náš článek stojí za hovno, a nebo jsme ztracené existence stejně jako vy.

Jak ulovit ženu… jako žena[edit]

 1. Pořiďte si past
 2. Pořiďte si návnadu (drahý parfém, drahou kabelku, roztomilou malou drahou kočičku)
 3. Padněte do pasti

Související[edit]


Yin and Yang.svg

Tento článek na téma "Jak ulovit ženu"

pojednává o opačném tématu než článek "Jak se nechat ulovit mužem".