Lego

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
I takhle to může dopadnout po přežrání se legem.

Lego, po brněnsku Lougo, je jeden z nějvětších výrobce hraček pro seniory. Ačkoliv se z venku zdají být neškodné, uvnitř mají sledovací zařízení. VB si tak může za pár kaček koupit polohu pár seniorů a poté je obvinit z krádeží.

Svět Lega[edit | edit source]

Lego postavičky jsou velmi nebezpečné, ačkoli se to nezdá. Ovládají temnou sílu voodoo a jsou schopny nás zcela pohltit svým nevinným výrazem ve tváři. Lego se na náš svět dostalo v roce 1938 na začátku 2. Svaté války při nezdařilém experimentu Adolfa Hitlera. Tyto postavičky byly podrobeny podrobnému zkoumání, až se zcela ochočily do dnešní podoby. O jejich světě se moc neví. Adolf Hitler, který se tam teleportoval na konci války pomocí tajné červí díry, se doposud nevrátil. Tato cesta byla dosud mylně povážována za jeho smrt.

Poslání Lega[edit | edit source]

Tito "tvorové" jsou posláni zahubit naše lidstvo, přičemž se to zatím daři mladším generacím našeho světa. Zcela propadaji na první pohled eleganci Lega, ale poté Lego využívá jsou nejsilnější zbraň a tou jsou pohádky, voodoo a ukolébavky. (Zanedlouho podle důvěryhodných zdrojů dojde k upgradu jejich zbraní a začnou využívat zcela nové zbraně jako taktický rezonátor částic, laser,Mýdlo, vodu, mozkovou elementární indukci. Děsivé.)

Firma Lego produkuje rovněž ohromné množství pneumatik, jimiž v budoucnu zahltí celý svět.


Dnes je Lego pokládáno za zcela nevinné, ale dojde-li ke stažení produktu Lego z obchodů podniknou tvrdou invazi do našeho světa. Hlavní Lego BOSS se ukrývá a tiše čeká na soudný den, ve který odhalí svou nejmocnější taktiku, jak dobýt lidstvo. Bude to děsivé. Připravte se. Nebo taky ne. Chuck Norris nás zachrání.

Galerie[edit | edit source]