Mahagonský kmen
Tento článek může obsahovat výsledky vlastního výzkumu!
To je ale moc dobře, protože vlastní výzkum zaručuje faktickou správnost, kterou často nespolehlivé nebo lživé zdroje neposkytují.
Mahagonský kmen je nejrozšířenějším kmenem afrických obyvatel. Kolébkou kmene je ústí řek Eufrat a Tigris. Zprvu byl kmen vysazen uměle, a protože si velmi rychle uvědomil svou nicotnost a maličkost, začal se bleskurychle pářit. Následovala velká vlna rozmnožení (někdy také zvaná "The Great Ovulation"), při které byla na svět přivedena téměř 1 miliarda Mahagonců (přesně polovina z nich byli muži). Kmenu se podařilo vypracovat velmi důkladně promyšlený postup rozmnožování, díky čemuž nepřišlo nazmar ani jedno vajíčko a ani jedna bílá rybička. Muži měli velmi přísně zakázáno onanovat na veřejnosti a za každé porušení byli tvrdě trestáni. Pro neposlušné jedince existovala tzv. Kabinka ostudy (klasická kadibudka, vybavena o velkoplošné zrcadlo), kde každý trestanec musel strávit 1 den dívání se na svou nahotu. Když se někdo zeptal, co dělá, říkalo se, že jen blbě čumí do zdi. Tento proslov se velmi rychle ujal mezi vysoce představenými (čti vládci kmene), kteří jej začali používat pro svou obhajobu, že oni dělají vše, zatímco nedělají vůbec nic.
Přemnožení však způsobovalo velké problémy, neboť většina obyvatel trpěla neustálým hladem a neuspokojením (samičky od přírody dospívají mnohem pomaleji, než muži). Vychytralí Mahagonci však tento problém velmi rychle vyřešili, když zavedli promyšlený způsob výběru samičky. Celý proces měl dvojí efekt – přinesl velké ztráty obyvatel a vyfiltroval jen potentní samičky z velké masy ještě nedozrálých. Proto jej taky historici hodnotí jako úspěšný.
Ideální Mahagonec[editovat | editovat zdroj]
Ideální Mahagonec je 180-196cm vysoký (záleží na tom, pro kterou úlohu byl v kmeni vyšlechtěn), hnědovlasý a lehce či více opálený muž. Pohlaví je zde velmi důležité, protože ženy Mahagonský kmen uznává jen a pouze k páření. Všechny ženy zde žijí, spí i pijí v jedné cimře a každá žena čeká, až bude moci uspokojit svého druha, který jednou za čas přijde a poklepáním na parapet okna dá najevo svou potřebu. Vše funguje obvyklým způsobem, všichni jsou velmi spokojeni a nikdo si na nic nestěžuje. Ideální život s ideálním Mahagoncem v Mahagonském kmeni.
Charakteristickým rysem mohou (avšak nemusí) být také černé dlaně. Zaručeně však každého Mahagonce poznáte při obejmutí. Pokud na jeho zádech nahmatáte křídla, která pomáhají jedinci při útěku před lovci plachtit, jedná se skutečně o pravého Mahagonce. Jedná se o jednoduché gesto, kterým si můžete snadno úředně ověřit původ každého muže.
Pro určitou (ale menší) část Mahagonců je též typická zručnost. V rukodělné výrobě Říše Mahagonců vynikla, to samé platí o jednotlivcích. Ani v sexu nejsou Mahagonci dřeva a žena může přebírat iniciativu, takže o prknu nemůže být řeč.
Kulturní život[editovat | editovat zdroj]
První obyvatel se vyvinul v oblasti dnes známé jako "Svatý úl" někdy na sklonku doby dřevěné okolo roku 1963 př.n.l. Způsobilo to nečekaný zvrat událostí, které vyvrcholily na jaře roku 1933 př.n.l. v masové rozmnožení kmene (událost též známá pod pojmem Mahagonské jaro). Oblast Svatý úl se nachází přibližně 14 stupňů na východ od ústí řeky Eufrat. Když v minulém století američtí archeologové (pod vedením finského experta Hulmiho Ukolena) prováděli v této oblasti výkop, nestačili se divit. Z dosud nevysvětlitelného důvodu se jim ze dne na den ztratily rovnou před očima dva krumpáče a tři prakticky tupé nože, které využívali tamní badatelé jako ruční nástroj k ulamování krajíců chleba. Tato skutečnost značně poukazuje na vysokou inteligenci a důmyslnost samotných Mahagonců a jejich dokonalou oschopnost maskování.
Pokusíme se nyní vysvětlit, proč k incidentu pravděpodobně mohlo (ale i nemuselo) dojít: Postupem času se podařilo velmi podrobně popsat společenskou situaci Mahagonského kmene a je tak téměř jisté, že Mahagonci nejsou v žádném případě zloději. Nemají tuto vlastnost ani v krvi, jak nás ubezpečují výsledky krevního rozboru z pitvy Mahagonce, který si říkal Dickhead (volně přeloženo jako Velkýbrat) a kterou vlastnoručně provedl uznávaný český fyzioterapeut Dr. Emil Všetečný. Pokud bychom se tedy vrátili k onomu problému s odcizením badatelských nástrojů, zjistíme, že Mahagonci podobné vyhrožující pomůcky potřebovali, neboť jim usnadňovaly vytouženou cestu k samičce. Využití připadalo zejména na souboje o nejbržtější pohlavní styk (pro slabší povahy – láskyplné námluvy).
Souboje spojené s pářením[editovat | editovat zdroj]
Každý muž mahagonského kmene je ve svém sociálním prostředí plnohodnotný a respektovaný člen společnosti (na rozdíl od žen, které nemají žádná práva kromě jednoho, a to uspokojit svého partnera). Jelikož žádný muž není vůdcem ani alfasamcem (alfasamci jsou všichni muži, pojem "alfasamec" tedy ztrácí smysl), má každý muž právo na jakoukoliv partnerku. Aby mezi muži nedošlo k rozepři o stejnou družku (samici), vyvinul se během staletí rituální a sexuálně motivovaný souboj. Tento souboj má formu střeleckého souboje, kdy proti sobě stojí dva, někdy i více mužů (v závislosti na sexuálním chtíči). Před staletími byli soupeři vyzbrojeni kameny a klacky. Později se uplatňovali i střelné zbraně, od kterých se však v současnosti ustupuje, jelikož souboje přežilo velmi málo jedinců, a ti co jej přežili často přišli o schopnost se rozmnožovat. Dnes se tedy už jen symbolicky naznačí rukou zbraň.
Celý souboj probíhá následujícím způsobem: Jestliže se setkají dva a více mužů při cestě k cimře, kde jsou chovány ženy, jsou povinni provést souboj, aby bylo jasno, kdo má právo prvního výběru. Soupeři se připraví k souboji a poté současně vykřiknou: "bang-bang!", z mahagonštiny volně přeloženo jako: "stříkej!". Muž, který první (dnes již pomyslně) zasáhne svého soupeře, vítězí. Jeho protivník je nucen svalit se na zem a dokud neodejde vítěz, musí předstírat smrtelnou agónii. Při větším počtu účastníků souboje je nutné postupovat pouze po dvou, jelikož se těžko prokazuje vítěz. Poražený tedy znovu soupeří s poraženým jiného souboje. Stará pravidla, která dovolovala použití střelných zbraní, brala v potaz i skupinový souboj. Vítěz byl ten, kdo přežil křížovou palbu a byl schopen se spářit.
Při těchto soubojích v minulosti zemřelo mnoho mahagonských mužů (často na vykrvácení z rány na třetí noze), proto jej dnešní zástupci kmene poctivě dodržují, aby uctili památku svých nadržených předků.
Vyspělá civilizace[editovat | editovat zdroj]
Ve Svaté knize je podle §14.1 jasně uvedené, že geny tohoto kmene pocházejí od vyspělé civilizace z daleké galaxie, která přežívá jen díky rockové hudbě. Obyvatelé vzdálené planety potřebovali nutně vytvořit nový hudební nástroj, který by spasil jejich života žílu. Přední inženýři se proto rozhodli, že si vypěstují vlastní kmen dřeviny, který bude mít dokonalé vlastnosti pro tvorbu hudebních nástrojů. Podle původních plánů měli inženýři geneticky modifikovanou dřevinu přizpůsobit pro ideální uspokojení vlastní rasy. Něco se však zvrhlo!
Kádinka s výtažky kmenových genů, které měly sloužit jako základní kámen, se jednomu z vědců, pracujícího pro zcela jiné odvětví vědy a zabývajícího se rozmnožováním, převrhla do umyvadla v laboratoři a životadárná voda byla v kelu. Aby celou nešťastnou situaci pracovník zamaskoval, ač vůbec netušil, jak vzácnou kapalinu právě vylil, rozhodl se seškrábnout z vlastní kostní dřeně svůj genom a inkludovat jej do vody. Pokud by tak neudělal, hrozila by mu okamžitá poprava. Nevědomky tím nezasadil kořeny pro novou dřevinu, která měla ideální podmínky pro pěstování ve středozemní Africe na planetě Zemi, nýbrž pro novou lidskou rasu. Když vysadila státní správa lesů a porostu na naší planetě do afrických pralesů tento genom, nazvala jej, podle oblasti nejvyššího výskytu parazitů v jediné pitné vodě Afriky, Kmen Mahagon. S překvapením po 9 měsících celému představenstvu vědních oborů spadla brada, když z lůna pralesu vylezl první tvor - tzv. Zlat. Byl to první Mahagonec, který vstoupil na planetě Zemi. Díky předání vědeckého genu je tato rasa zpravidla 4 - 5 krát chytřejší, než nejchytřejší homo sapiens sapiens na planetě.
Související[editovat | editovat zdroj]
- Komančové, indiánský kmen
- Guht Gnuoy, evropský intelektuál mahagonského původu
- Karlovarská Jihozápadní Afrika, koloniální území
Tento článek obsahuje příliš mnoho informací. | |
Pokud se je budete snažit všechny vstřebat, může se stát, že vám exploduje hlava. |