Michael Caine

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Metla.png

Tento článek je potřeba pěkně dojebat a upravit.

Potřebné úpravy: Doplnit, dodělat,...

Michael Caine je legendární britský zločinec a milovník kokainu. V roce 2000 byl britskou královnou povýšen do rytířského stavu a byl mu udělen titul sir, zřejmě za své nekalé činnosti.

Zločiny[edit]

Jeho nejvýznamnějším a nejznámějším zločinem je okradení automobilky Fiat, kdy se svojí zločinnou bandou přímo v Turíně, za bílého dne využili dopravního kolapsu uvnitř města (kterou samozřejmě způsobili oni) a přepadli policejní kolonu, která převážela peníze automobilky Fiat. Pak následovala policejní honička a pak frnk přes Alpy do Švajcu. Jenomže jejich autobus vinou řidiče dostal v alpských serpentýnách smyk a zůstali viset na převisu, takže nakonec měli utrum. Tato akce (i když zpackaná autobusákem) vešla do dějin pod krycím názvem Prácička v Itálii.

Michael Caine se snaží doplazit pro peníze na druhým konci visícího autobusu. Marně...

Jak je to s kokainem[edit]

Michael Caine má směšný britský přízvuk, a své jméno vyslovuje jako "Majko Kejn", což někteří slyší jako "My Cocaine", neboli "Můj kokain", což si zase někteří vyložili tak, že mluví o svém kokainu. Na to, jestli ho má opravdu rád, se ho musíte zeptat vy osobně.

Nějaký nevkusný žert.