Prababizátor

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Znak prababizátora - Osmicípá hvězda s jeho Velikostí uprostřed
Prababizátor se vším všudy- kola místo nohou, BFG urpsotřed těla, dva kulomety,Drdol a trojtá brada+ stovky dalších skrytých zbraní

Prababizátor je nejdůležitější nevěc, kterou si nepotřebujete neuvědomit. Jeho nevzhled se nemůže neměnit, jelikož podobně jako například pokémon má několik fází evoluce, dokáže vás však zabít kteroukoliv ze svých evolucí.

Je několik základních fází evoluce, které by jste měli znát: FaktOR, ZetOR, ZmOR a následuje nejstrašlivější ze všech- PrababizátOR. Avšak existují další hrůzné mutace OR.

Každou mutaci poznáte podle mohutné výzbroje, skládající se minimálně z několika rotačních kulometů. Dále pak jsou jasně rozpoznatelné znaky například: Šířka větší než výška, trojitá brada a ve zcela poslední řade Drdol. Občas může být viděn při manévru zvaném jako Valení- místo nohou používá kola. Prababizátor je nejmocnější bůh a pán Chaosu.

Kult Prababizátora[edit]

Blázen, který se chtěl postavit Prapci, bohužel obrázek pro svou brutalitu je nepublikovatelný

Existují taktéž uctívači PrababozátORa. Tito Uctívači, jak si taktéž říkají, se scházej třináctkrát týdně, každy den však jen jednou.

Uctívají Prapce jako nejvyššího boha Chaosu , pána všeho zlého a vládce nad vším.

Neváhají zabíjet ostatní lidi, kteří se odmítají přizpůsobit a uznat PrababizátORa za svrchovaného vládce všeho.

Nicméně i toto téměř až fanatické uctívání jim je k ničemu. PrababizátOR zabije i je.

Výzbroj Prababizátora[edit]

Svět několik hodin před zjevením Prababizátora

Výzbroj se liší v závislosti na stupni mutace. Nejnižší a sice FaktOR se skláda v základu jen z dvou rotačních kulometů umístěných místo rukou, samozřejmě má výsuvná kola .

Při vyšších stupních vývoje postupně tento NetvOR ( také je to mutace – končí na OR) získává všelijaké mechanické části od různých raketometů, plamenometů a pancířů až v nejmocnější mutaci ( PrababizátOR) získává zbraň mocnější než jeho Pohled Prababizátora a tím je obří BFG umístěné někde zhruba uprostřed jeho těla ( pokdu se to tělem dá nazvat).

Výskyt Prababizátora[edit]

Svět zhruba první vtěřinu po zjevení PrababizátORa

Jediný zcela potvrzený výskyt je v jednom středočeském městě, kde na jedné zdejší škole vyřazuje dorůstající žáky.

Jediné co zůstalo záhadou je, proč vlastně ještě nikoho nezabil, přesněji řečeno proč nikoho nezabil na této škole. Termín „nikoho nezabil“ je totiž matoucí jsou známy nespočetné počty vesmírů, které už zlikvidoval pravděpodobné číslo je Vyyyysoké.

Pokud by jste chtěli Prababizátora vyhledat ( snad z důvodu, že vás už život nebaví) najdete ho na výše zmíněné škole v nejhlubším sklepení, v nejzapadlejší díře, kterou tam najdete.

Pozor podařilo se nám ukořistit video, kde se PrababizátOR vyskytuje!!! Pokud máte odvahu, či nechuť k životu, stačí shlédnout zde:

[1]

Poslání Prababizátora[edit]

Jelikož s Prababizátorem není řeč, nikdo s ním nemohl promluvit, aby se zeptal co chce. Ale ono je to poměrně zřejmé. PrababizátOR chce zničit vše živé, neživé napůl mrtvé i napůl živé, vlastně chce zničit všecko. Jedno je jasné: Nedá se zastavit.

Zjevení Prababizátora[edit]

Jev zvaný Zjevení PrababizátOra je poměrně jednoduše popsatelný. PrababizátOR se kdekoliv zhmotní a do šesti vtěřin je za Prapcova bojového pokřiku RÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, či ŇÁÁÁÁÁÁÁÁÁ naprosto vše zničeno.

Obrana před Prababizátorem[edit]

Obrana před PrababizátORem není, nedá se zastavit a nikdo kdo se mu postaví do cesty nepřežije. I tak můžete zkusit před ním padnout na kolena a frekvencí 666 úklonů za minutu ho prosit o milost větou: Ušetři mě, Óóóóó mocný Prapče. Nebo kratší verzi:Óóóóó Všemocný, ušetři mě. Bude vám to prd platný, ale za pokus to stálo ne?

PrababizátOR dokáže zabít kohokoliv, kdekoliv, kdykoliv a jakkoliv to si zapamatujte.

Prababizátor zničí[edit]

  • Svět
  • Další svět
  • Ještě jeden svět
  • Celkem tři světy
  • Dalších 3 456 789 vesmírů a dimenzí
  • Všechny
  • Všechno
  • Sám sebe ne
  • Další spoustu věcí, který ani neexistují

A na závěr HESLO.....Prababizátora!!!: Hmmmmm............Konec!!!