Trk

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Trk (neplést s trtk, trtkat), je označení pro náraz kostí lebeční do oponentovy hrudi, většinou však prostě a jednoduše toho, kdo je vám nejblíž. Smyslem je ztrapnit se, upoutat pozornost a zároveň si způsobit těžké poranění hlavy.

Fáze trku[edit]

  1. Postavte se před oponenta a upřeně na něj hleďte. Hleďte tak dlouho, než se budete cítit přirpraveni na trk.
  2. Skloňte hlavu souběžně s tělem až po pás do libovolného úhlu (Odborníci doporučují něco kolem 70°) a na pár milisekund se pozastavte.
  3. Pokračujte nakláněním svého těla směrem ku oponentovi, avšak nepříliš velkou rychlostí. Až se vaše lebeční kost dotkne hrudi protivníka (Popřípadě airbagů protivníčky) máte téměř vyhráno. Trk je ve svém nejlepším stádiu a zde si ho musíte patřičně vychutnat
  4. Zakončení je následující: Odstupte, narovnejte tělo a plně se soustřeďte. Zde není čas na smích, slzy nebo svíčkovou na smetaně. Jen čekejte na reakce.
  5. Protivník se obvykle zeptá: „Co to bylo?“ Vaše odpověď musí znít: „To byl trk.“ Tohle je jedna z hlavních priorit opravdového nefalšovaného Trku.

Historie trku[edit]

Zidane-Castro.gif

Trk se poprvé objevil během druhé světové války a spojenci jej vnímali jakožto jeden z amerických žertů. Němci jej brali na lehkou váhu mimo jednoho, který z něj během pár dní učinil kultovní záležitost, která se začala šířit jako mor. Trk byl brzy k spatření všude. Dnes je už i na internetu. Trk se udržel na špičce oblíbenosti cca 14 dní, kdy naprosto každý trtkal jeden druhého nejméně 5x denně. Trk již dnes není tak užívaný, protože jeho náročnost přesahuje minimální hardwarové nároky většiny obyčejných lidí, ale v naši srdcích zůstane navěky. Pokud má někdo zájem o znovuobnovení trku, nechť zanechá vzkaz.

V Jižních Čechách se objevuje zmínka o jiné variantě trku. Jeho aplikace je obdobná, jako u trku s céčkem v kroužku, ale provádí se úderem hlavy na páteř (nejlépe mezi 12-17 obratlem). Jeho zvláštnost spočívá v zákeřnosti. Tento trk se osvědčil při demonstracích proti jadrné elektrárně Temnílín. Vyznavači trku, se ale od této metody distancují a považují ji za nízkou a nehodnou členů „Trkklubu Czechrepublic“.

Využití trku[edit]

Trk má netušené a neomezené možnosti využití ve všech odvětvích lidské činnosti, jen je objevit. Průmyslově se prozatím využívá ve vodním trkači, který dokáže vytrkat vodu vysoko a zadarmo. Obdobně by se dal využít v politice, kdy by se mohl použít k vytrkání politiků. Na tom by šlo vydělat majlant.