České moře

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Adobe 20181012 214418.jpg
Práce na Českém moři byly potají zahájeny
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Česká přehrada.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

České moře je nákladný projekt financovaný Evropskou unií, na kterém se tajně dohodly strany a hnutí napříč politickým spektrem, jako tradičně vyjma SPD. Projekt má za cíl učinit z Česka turistickou velmoc a navýšit hospodářský výkon zaplavením chudých regionů jako jsou Ústecko a Moravskoslezský kraj. Při té příležitosti se Praha rozhodla utopit také Brno a projekt Jadranského tunelu, který nevyšel kvůli nepochopitelným záporným reakcím Rakouska a Slovinska, do té doby našim přátelům.

Na projekt Českého moře půjde z fondů EU těžko uvěřitelných 16 bilionů českých korun, 7 bilionů jich bude rozkradeno, další dva biliony si vyžádají smluvní pokuty. Hrubý domácí produkt si má v následujících deseti letech přilepšit o čtvrt bilionu českých korun ročně.

Využití[edit]

Největší vodní plocha v Evropě, která by na pomyslném peletonu vystřídala maďarský Balaton, by měla mít široké využití. Vedle turismu by mělo dojít k vysazení vzácných druhů ryb, o které je na trhu největší zájem, a které dobře chutnají.

Proslýchá se, že do projektu chtějí zasáhnout také zahraniční investoři, mající v úmyslu vybudování umělých ostrovů, kam by se jezdili rekreovat Němci.

Právě Němci si na České moře brousí ploutve. Vedle pláží se chystají na výstavbu vodních elektráren, aby mohli začít nabírat české dělníky a šikanovat je. Těžce vydělané peníze Čechů zase poputují do nenasytných německých kapes skrze účty za elektřinu. Spravedlivosti bude učiněno za dost, národ Unterwassermanů konečně zaplatí za všechna německá příkoří.

Dvě mouchy jednou ranou[edit]

Česká vláda samozřejmě nemá v plánu obyvatele těchto regionů zachraňovat. Jednak by taková akce vyšla draho, a jednak vláda může ušetřit na sociálních výdajích, jejichž příjemci jsou hlavně z okolí Ústí nad Labem a Ostravy.

Kritika[edit]

Proti zaplavení Ústecka a Moravskoslezska se postavilo Ústecko a Moravskoslezsko, hnutí SPD, populace brněnské metropole a také Maďarsko.


České Moře (Také známo jako Rybník Pražský) Bude největší vodní plocha v Čechijské Absolutistické Republice (dále jako ČAR). Jejím plánováním se začal zabývat již Praotec Čech. Jeho návrh zahrnoval i řeku Labe jenž nikdo neví co to znamenalo a kde to bylo. Veřejnost se domnívá že to byla řeka Vltava.

Historie a Současnost[edit]

Po 1000 letech se začalo přemýšlet o zrealizování této gigantické stavby. Místní sekta pod jménem Ano s Eurokokotskou Unisexologií (dále jako EU) avšak ta se obává že by to 113x znásobilo zisky (prodělky) ČAR za minutu (113×(-267000000)=-30171000000). Bohužel se Ano zatím nepodařilo uspět ve vyjednávání. Avšak stavba už je na černo v provozu. Brzy možná EU povolí plán. Který vystavět hráze mezi Krakonošemi a Krušnémi horami na západoseveru a hráze mezi Beskydy a Šumavou na JihoSeveru. Tím pádem by se zavřely všechny odtoky a vytvořilo by se České Moře.

Názor Miloše Zeemana[edit]

Zemanu-Akbar.jpg

Jako první prezident ČAR si myslím že toto moře vyřeší světovou válečnou krizi. Protože je toto dílo dosti velké aby na něm mohla být nějaká vodní doprava tak máme na plánu udělat s panem Babišem velmi drahou firmu. Firma bude nést Čechijské Proudy (dále jako ČP). ČP bude nejdražší a nejpomalejší dopravní podnik v EU.Víme také že ČD bude moct být první kdo udělá podmořskou zastávku vlaku a bylo rozhodnuto že bude na území suchozemské Prahy. Miloš Zeeman

Názor McDonalda Trampa[edit]

20857418220 eddd7c4801 b.jpg

I, as a prezident of USA, am going to publicly speak about how amazing it would be if CzAR just sunk it self up. It would disappear from our problems and equality would be reached. So I would like to give dem some of my skills of building walls and help them sink them self to bottom of the see. McDonald Tramp

Názor McDonalda Trampa (ČAR verze)[edit]

IMG 20181012 215923.jpg
Překlad pro nejazyčné prasata

Já, jako prezident Spojených států amerických, budu otevřeně mluvit o tom jak úžasné by to bylo kdy se ČAR samo utopilo. Zmizelo by to z naších problémů a nastala by rovnost mezi vším. Takže bych jim propůjčil nějaké své skilly ohledně stavění zdí a pomohl bych jim se potopit až na dno moře. McDonald Tramp