Borec

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Borec s velkým „B“

Borec je prototyp Borce. Tato osoba disponuje dovednostmi a schopnostmi dalece přesahující ty Vaše. Máte vlastní byt? Borec má vlastní vilu. Máte před barákem nějaké to přibližovadlo? Borec má u té své vily v garáži bourák. Máte peníze? Borec má viditelně těch peněz ještě víc, a navíc má oproti Vám výhodu, že k těm penězům má charisma. Máte přítelkyni? Možná tak akorát do chvíle, kdy dorazí Borec. A že jste aspoň jako Mirek Dušín? Prosimvás… Borec je David Beckham, Bill Gates a Don Juan v jednom balení.

Mláděti Borce se říká boreček, samice borce je borka. Jedním z druhů borce je i ledoborec. To je borec, machrující mezi otužilci.

Vzhled[edit]

Borec je vysoké postavy, což znamená minimálně 190 cm. Zdobí jej obdivuhodně namakaná muskulatura, není totiž líný tak jako Ty.

Rozmnožování[edit]

Rozmnožuje se.

Výskyt[edit]

Borec zásadně nemá zaměstnání, ale postavení. Takže nehákuje někde ve fabrice u mašiny, ale coby menydžr má representativní kancelář. Borce sice lze zastihnout i v jeho kanceláři, ale spíše ne, protože na práci má své lidi a věnuje se raději nějakému svému hobby. Na práci jednoduše nemá čas. Kdyby náhodou v kanceláři byl, rozhodně by se raději věnoval své neméně representativní asistentce, než ztrácel svůj cenný čas s Vámi.

Známí Borci[edit]

Související[edit]

Gejsa.png Související informace obsahuje
Regál Lidé©