Diskuse:Miroslav Kalousek

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Děkuji borcovi Richardu Královi, čerpal jsem z jeho článku zde. --Ervinpospisil 13:50, 21. 10. 2007 (UTC)

Profesionální formulace[edit]

Krásná Karkošova oprava „Padáky firmy Anex-Cirus měly jednu velkou výhodu. Nemusely se znovu balit, protože se vůbec neotevřely“. zaslouží velkou pochvalu. --Ervín 18. 5. 2010, 15:35 (UTC)

reakce na článek[edit]

Vážení, nevím proč si jako ovce necháme všechno líbit. Chemik Kalous by se měl věnovat svým kyselinám a nejlépe organickým lepidlům pro lepení pytlíků v nápravném zařizení. Nemůže dále otravovat svými politickými bláboly českou veřejnost. V nápravném zařízení by mu to náramně slušelo-třeba jako feldkurát pro své spolubydlící. Lidé vemte rozum do hrsti tento člověk má povědomí o ekonomice jako můj pes o raketoplánu. Pokud jde o zadlužení státu, tak všichni politici od vzniku samostatné České republiky (poslanci, senátoři, ministři, prezidenti) by měli tento schodek uhradit ze svého. mubr

Rovněž téměřvážený (neznámý), já si nenechám teď, ani v minulosti nic líbit. Podle čeho soudíš, že jsem ovce. Co se týče tvého výlevu "tak všichni politici od vzniku samostatné České republiky... by měli tento schodek uhradit ze svého...", je to čirý populismus, odvar hesel demonstrujících řeckých komunistů "Ať to zaplatí bohatí". Prožíráme všichni, hlavně ti nicnedělající úředníci (státní, obecní) a ještěvícenicnedělající nefachčenkové. A ti bohatí, ti nás dotují na daních. Jen by řada z nich měla zavčasu dotovat nápravná zařízení, kam si půjdou sednout, pokud jejich hlavní mocné strany potratí moc. --Ervín 22. 5. 2010, 23:33 (UTC)
Pane Ervíne pokud se Vás něco z mého příspěvku dotklo omlouvám se. Nemusím Kalouska a to byla má reakce na jeho činnost. Myslím si ,že pan kníže je v jeho straně pouze loutka,kterou si jmenovaný instaloval kvůli popularitě. To není populismus?

mubr

Po přečtení celého článku, s lítostí musím konstatovat, že Miroslav Kalousej je. Bohužel. Svět je prostě Kalouskem ke zdi. Jeho osobní nepřítel Březina Michal


Vážení, humor je dobrá věc, pokud se nelže 'Ověřený Kalouskův výrok: „Padáky jsou klasickým příběhem stokrát opakované lži, která se stala mediální pravdou. Nikdy jsem žádné padáky nekoupil. Vojáci, o nichž se píše, se zabili na zcela jiných padácích, což je prokazatelné. U vojína Prinicha, jenž se jediný zabil na padáku VTP - 100, vyšetřování jasně prokázalo, že to nebylo vinou toho padáku. Jde o dohledatelná fakta. Přesto se říká, že Kalousek koupil padáky, což není pravda. To, že byly špatné, také není pravda, a že se na nich zabilo několik vojáků, také ne. Je to ověřitelné v otevřených zdrojích.“ [1] --Jiclay 23. 3. 2016, 14:10 (UTC)

Vážený, ano, toto je humor. Necy nelze již z titulu brát vážně. Činí-li tak někdo, lze o jeho zdravém úsudku s úspěchem pochybovat. Ale pochopil jsem pointu, děkuji za podnět a uznávám - celý odstavec by měl být formulován jinak. Mně osobně též nesedí, ale nepolíbila mne doposud múza tak, abych nalezl vtipnou náhradu. Doufám, že se toho některý z borců (nebo klidně vy) chopí a tuto (a další) pasáže přeformuluje. Chtěl bych také poznamenat, že Necy jako projekt nikomu nestraní a pro nás debil jako blbeček. A to říkám i přes svou osobní sympatii vůči předmětu článku. Necy zdar, --jitrnitz (diskuse) 23. 3. 2016, 15:25 (UTC)


Chudá rodina[edit]

Přiznejte se, kdo vymyslel hlášku „Moje rodina byla tak chudá, že kdybych se nenarodil jako chlapeček, tak bych si ani neměl s čím hrát.“. To mě naprosto rozsekalo!!! Dokonalost, prostě dokonalost sama... 8-D Hehehehe --Thargellor 12. 11. 2010, 22:47 (UTC)

Jo, tahle hláška mně taky vždycky dostane. Prostuduj historii, a určitě autora dohledáš. --Vygoš 12. 11. 2010, 23:27 (UTC)
Á, takže znovuzrozený Ervinpospisil? Tak to smekám před jeho múzou. :-) --Thargellor 13. 11. 2010, 08:16 (UTC)
Ano, veliký mistr se navrátil! --Vygoš 13. 11. 2010, 10:48 (UTC)


Nové odstavce[edit]

Přidal jsem tam odstavce doktořina a náboženské vyznání, podle mě to dobře obrazně vystihuje skutečnost. Prosím nějaké zkušené necyklopedisty, aby to nějak propojili se zbytkem stránky, ať si to neproiřečí a dali to na správné místo ve stránce, protože vidím, že náboženské vyznání jako celek se nehodí úplně nahoru, když následuje biografie podrobněji, předem děkuji za zapracování mého námětu do stránky jako celku. Samozřejmě chci požádat také o přidání odkazů, ale věřím, že víte co mám na mysli a s mou editací se nějak poperete, aby sloužila ke zkvalitnění stránky a ne znepřehlednění. --Svobodný odpor 27. 12. 2011, 02:28 (UTC)

Český sen[edit]

Odkud je to ukradeno? Hodí se to sem vůbec? --Karkos (diskuse) 23. 11. 2012, 19:25 (UTC)

Je to s diskuze, jméno je na konci uvedeno. Jestli se to hodí těžko říci, je to dlouhá anekdota. Ať se někdo vyjádří, asi to poněkud prodloužilo článek, nechtěl jsem ten text měnit, dalo by se to ovšem zkrátit.--Nytra (diskuse) 24. 11. 2012, 06:39 (UTC)


Čistka[edit]

Asi rozumím Ervínovi, proč a za jakýho rozpoložení psal originál. Nicméně postupem času se z tohodle článku stala taková žumpička, že jsem to nevydržel a zkrátil, upravil. Klidně to přepište, doplňte, ale myslím, že by to měla bejt taky trošku irionie, nadsázka, satira a sranda, ne jen kydani bordelu. To bychom postupně mohli ohovnovat všechny články o politicích. Nadávky ohledně tohodle článku sím šoupejte sem, ne na moji diskusní stránku. díky --jitrnitz (diskuse) 24. 3. 2016, 11:33 (UTC)

Jitrnitz, díky že se staráš. V době všeobecného marasmu jsi jediný, díky komu je Necyklopedie ještě zajímavá.--Karkos (diskuse) 24. 3. 2016, 12:47 (UTC)
Přemýšlel jsem, co odpovědět a neb jsem na nic nepřišel, tak jen "Díky". Doufám, že přijde nová chuť, nová krev, nové nápady a zase bude Necy o kousek lepší. --jitrnitz (diskuse) 24. 3. 2016, 20:04 (UTC)

Kalousek a Rath[edit]

Homole, kostel Panny Marie Bolestné, hřbitov 03.jpg

Působím pouze na wikipedii, ale myslím, že by necyklopedie tuto fotku mohla velice dobře zužitkovat (autor jsem já, načteno na wikimedia commons). --MIGORMCZ (diskuse) 15. 4. 2020, 09:11 (UTC)