Korsika

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem Uživatel:Corsica.

To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

Korsika z profilu
Jedna z mála dochovaných architektonických památek z dávných dob turné Black Sabbath

Korsika je ostrov ve středozemním moři patřící Francii. Proslavil se jen tím, že z něj pochází několik známých osobností a má vlastní jazyk.


Historie[edit | edit source]

Korsika byla božským letoviskem. Jedinou památkou na staré časy je vlajka, znázorňující Boha po opalování na bělavých plážích, kterých je tu přesně 1 047 km (to není prvočíslo)

Korsika byla založena Bohem někdy kolem roku 1500 př. n. l. jako luxusní letovisko. Bohužel, byla pro něj moc daleko od hlavního sídla v Měkkce a brzy jí opustil. Korsika se tedy mohla pyšnit titulem první bohem zapomenuté místo. Nějakou dobu poté se zde usadili Řípané, aby postavili nějaký ten polorozpadlý sloup, který při troše představivosti vypadá jako chrám. Když Řípané vyhynuli, Korsika se opět stala zapomenutým místem a to až do 20. století, kdy sem za vidinou lepších zítřků přiimigrovali arabští spoluobčané. Není jasno, kde se objevili běloši, nicméně to prozatím nikoho nezajímá.


Známé osobnosti[edit | edit source]

Bezvýznamný reprezentant Korsiky ve formuli 1 ukazuje, kolik mu chybělo k odstartování za jistým vítězstvím
  • Napoleon - Sice pocházel z Chicaga, nicméně vědci sledovali stopu jeho předků právě na téměř neobydlený ostrov (pouhé 2 obyvatele + nějaké nuly)
  • Korsičan - Osoba takového věhlasu, že po ní byl ostrov dokonce pojmenován, a to dávno před jejím narozením
  • Ferdinand Alfons - Bezvýznamný jezdec formule 1 a ještě bezvýznamnější politik

Přírodní podmínky[edit | edit source]

Na Korsice se sice ještě neobjevil žádný objevitel, nicméně nepodložené historické prameny uvádí, že je tu poušť, hory, lesy a možná i tráva. Nicméně s jistotou můžeme říci, že zbytek Korsiky je tvořen ze sýra. Proto se Korsika stala tajnou francouzskou těžební kolonií sýra. Francouzi tvrdí, že si všechny sýry vyrábí sami, ale přistání na Korsice v roce 1514 dokazuje, že všechny druhy sýra(kterých je více než 365,25) Francie těží na Korsice. Mezi největší zástupce fauny patří Sedméčko slunotečné a Olgoj Chorchuj.

Budoucnost[edit | edit source]

Po vypuknutí Třetí světové války se Korsika jako součást Francie postaví na stranu USA a jako součást Francie splní povinnost a tradičně válku prohraje. Území získá oficiální statut Islandské kolonie, který bude platit do konce světa.

Jak se tu domluvíte[edit | edit source]

Chcete-li se pobavit a ne se jen dozvídat nové užitečné věci, podívejte se na heslo Korsika na české Wikipedii.
Nehopsající Wikipedie.png
Vykricnik.png

Varování!

Korsika není nejoblíbenějším místem autora toho článku. Až vyroste, chtěl by mít chalupu na Fidži.