Pekáč buchet

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem Vaření.

To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Coregasmus.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Pekáč buchet. Nemít jej, tak jseš, holka, beznadějně out!

„Ať cvičím sebevíc, furt mám jen pekáč buchet na sádle - ale buchty na sádle jsou to nejlepčejší na světě!“

- Lájos Pupkácz

Hele, cvič na břicho, jinak jseš absolutně out!

Když budeš takhle makat dostatečně dlouho, nádherný pekáč buchet i divoký superorgasmus jsou zaručeny!

Tohle na tebe řve ze všech reklamních bannerů, vroubících libovolné stránky, na které zabrousíš. Plky jako: "Poslední šance jak dostat své tělo do "plavkové" formy! 20 kg dole a šlo to i bez diet!" Nebo: "Hubnout bez šílených diet a hladovění?" Ano, jde to! Podívejte se jak. A hlavně si kupte naší příčurku!!! Po dvou týdnech své břicho nepoznáte!" A když tomu uvěříš (a koupíš si náš jedinečný produkt za pouhých 99,99), tak do týdne budeš mít bříško jak pekáč buchet!


Ale proč?
K čemu je to vůbec dobré?


Sexpack[edit | edit source]

Správná valcha na břiše se v zemích angoplkých nazývá "sixpack". Údajně je to kvůli šesti hrbolům neboli buchtám, ze kterých je tento ornamentální tělesný útvar složen. Skutečností a tajemstvím zároveň ovšem je, že řádně vypracovaná svalovina břišní, tedy sexpack, může konat masivní přídavnou excitační stimulaci pyje v patřičná místa zasunutého. Je li tím místem svalnatá trubice, kterou jsou pro tyto účely vybaveny samičky lidské, jde u břišního sexpacku o vydatnou stimulaci přídavnou. Rozdávají li si to spolu dva lidští samečci, je stimulace vnořeného pyje břišní svalovinou sexpacku přímo fundamentální. Střevo, byť sebetlustší, je už ze své podstaty úplně na hovno, a veškerou práci, ať už výtlačnou či ryze stimulační, zde musí zastat "břišní lis", tedy hlavně onen pekáč buchet.

Jenomže to vůbec není všechno. Divokost, ba přímo posedlost, s níž se dívky i ženy zralé vrhají do cvičení až ke hranici vyčerpání má ještě další důvod, totiž bažení po úplně novém typu orgasmu. ZDE je popsáno, jak při vzrůstajícím sexuálním vybuzení vzrůstá i svalový tonus až k orgasmickým spasmům konečného vyvrcholení. Ukazuje se přitom, že cíleným uváděním stejných svalových skupin do dostatečného napětí při cvičení nebo jiném vhodně vykonávaném fysickém výkonu, může velice překvapivě nastartovat onen orgasmický reflex i bez předběžného erotického vybuzení, a to až ke konečnému vyvrcholení. „Orgasmy způsobené pohybem a cíleným cvičením vznikají při zapojení spodních břišní svalů,“ uvádí sexuoložka a docentka na univerzitě v Indianě Debby Herbenick. Je to orgasmus dosažený pouze fysickým cvičením (sportem) bez přímé stimulace genitálií a jakékoli přídavné asistence.

To je též další podstatný důvod, proč je dokonale vymakaný pekáč buchet tak zbožňovaným sexy symbolem těla lidského, výstavní chloubou lidských těl samčích i samiččích. Je přitom začasté jen vedlejším následkem usilovné snahy udělat se, udělat se, udělat se... Pro okolí je to pak vizitka jedince zjevně schopného kvalitního sexu.

Miss Anorexie[edit | edit source]

Pryč s vyzáblostí!

Kult těla se v průběhu času vyvíjel a stále se vyvíjí. Zatímco donedávna leckterá dívka i žena toužila po anorekticky vyzáblém těle po vzoru vychrtlé modelky na přehlídkovém mole, holky teď čím dál častěji místo vyrýsovaných žeber předvádí vyrýsované svaly. Aktivnímu pohybu se sotvaco dá vytknout. Jenže jako vždy problém nastává ve chvíli, kdy se pod diktátem stádního pudu, zvaného móda, jde do extrému. Břicho jako z oceli, ploché, pevné a s nádherně vysochanými svaly. To je přece teď na ženách tak sexy! Jestli se chceš příští léto blýsknout takovým skvostem, začni už teď! To na tebe řvou reklamy ze všech stran. A samozřejmě nezapomeň přitom na náš jedinečný a zcela nezbytný potravinový doplněk v ceně pouhých 750Kč za nádhernou mrňavou škatulku!

Pekáč buchet a patřičné krmivo k tomu
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Muskulární hypertrofie.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Miss Fitness[edit | edit source]

Fitnesky jsou krásné, což o to, rozhodně mnohem pohlednější než ty chudinky vyzáblé. Však na tom taky tvrdě pracují, a mnohdy je to jejich krásně vypracované tělo i to jediné, co je z celého světa zajímá.

Nojo, jenomže aby žena měla takhle vysekané břicho, musí tomu bezpodmínečně obětovat každý den nejen mučivé hodiny v posilovně. Svému vysněnému cíli musí hlavně dost radikálně přizpůsobit celkovou životosprávu. Kvůli tomu pekáči buchet je nezbytné drasticky snížit tělesný tuk. Vášnivky fanatického cvičení ale vůbec neuvažují, zda na to jsou přírodou stavěné. Cestou všelikých prapodivných alternativních výživových směrů se tak hafo kdysi krásných žen a dívek dostává do stavu, kdy sice mají postavu s perfektně vyrýsovanými svaly, ale padají zpátky do bludného kruhu anorexie. Při zdravotních potížích zdravým životnim stylem postižené ženy obvykle hledají původ problému všude jinde, jen ne ve své životosprávě. Jsou totiž nebožačky přesvědčené, že právě ta jejich zdravá životospráva je prostě ukázková.

Krásný pekáč buchet - ale zdá se že je u nich zřetelný fázový posuv.

Pevné břicho není jen pro parádu[edit | edit source]

Hlavně při cvičení nesmíš jen pasivně ležet jako buchta

Perfektní břišní svaly však nejsou skvělé jen kvůli působivému vzhledu. Při snaze docílit diktátem módy tvrdě vyžadovaný pevný a vyrýsovaný pekáč buchet vůbec nestačí jen brutálně posilovat standardním, až do zpitomění rvaným stylem sehy-ledy, ale je taky nutné se zaměřit na šikmé i vnitřní břišní svaly (jádro neboli core) a dolní část břicha, mezi znalci souhrnně nazývané svaly mrdné. A tady je problém. Cvičit jo, ale jak? A proč vlastně? Jen kvůli tomu pekáči buchet? To by tě taky mohl postihnout těžký chorobný stav, syndrom zvaný AMHS!

Hadraté břišní svaly se podílejí na vzniku takzvaného syndromu dolního kříže – to jsou pak bedra stojící dívky příliš prohlá (lordosa), svaly prdelky jsou zplihle ochablé, břicho vyvalené jak žok a celá pánev je šoupnutá do polohy, která zaručí postupný rozvoj stavu zvaného šiboza, neboli šíleně bolavá záda. Jen to zkus, holka zlatá, vleže na zádech zvednout napnuté nohy. Makačka, co? To už je pro tebe většina standardních cviků úplně na houby, dokonce přímo škodlivá. Protože by se ti ještě víc prohloubila svalová dysbalance. Tady je třeba vrátit se na začátek; k čemu vlastně je ten vytoužený pekáč buchet, neboli sexpack?

Každou volnou chvilku se tak místo chybně prováděných pokusů o sklapovačky raději zaměř na podsazování pánve, pohodlně, vleže – jak primitivní, ale jak účinné! Svleč se do nahata, lehni si, pohodlně pokrč nohy a coby potřebné ukotvení do sebe pojmi komplementární část svého nahatého partnera - a začněte spolu cvičit. No, a to vlastně úplně stačí. Protože úplně nejlíp celé tvé tělo, včetně oněch kultovních "břišáků", perfektně procvičí vrcholné vzepjetí krásného milování. Hlavně pokud při něm nebudeš jen pasivně ležet, jako ta buchta.

ID423.GIF
Řekni svému muži/ženě
cvičme spolu každodenně!

Pekáč buchet coby skutečný cíl[edit | edit source]

Tak cvič, holka, ať nejsi hadratá. A nejlepším prostředkem proti anorektické vyzáblosti je... no přece pekáč buchet!


První pomoc proti vyzáblosti
Pekáč buchet!