Protiraketová základna v Česku

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search


„Víte, kolik se toho na takové základně protopí a projí?“

- Jiří Čunek

Protiraketová základna v Česku je projekt podporovaný USA a organizací S.L.Z.A.. Jde o posílení místní ochrany před nečekanými událostmi.

I Usama bin Ladin, slavný představitel Džihádu a Al-khaidy preferuje ochranu před raketami. Používá ovšem přenosnou verzi.

Vznik projektu[edit]

V roce 2001 došlo k několika klíčovým událostem, které se podepsaly na jeho vzniku. Dne 13.2. byly ve Philadelphii pozorovány prapodivné úkazy. Lidé tvrdí, že viděli atentátníky ve strojích, které velice připomínaly proslulý sovětský výrobek Žigulík. Nejhorším faktem ovšem bylo opakování představení atentátníků 15.3. Před výjezdem odstranili z vozidel centrální šrouby, což mělo za následek mnohačetné exploze v centru Philadelphie. Tento hromadný atentát na několik obětí (spekuluje se o desetitisících), si president G.W.Bush vysvětlil jako útok na USA. Dalším faktem byl pak méně podstatný teroristický útok 11.9.2001, kdy několik odcizených strojů A380 nechtě narazilo do budov WC. O útoku ve Philadelphii se později zjistilo, že to nebyl útok jako takový. Šlo pouze o sraz spolku Jackass. Mělo jít o pokus, zda-li mohou vozidla Žigulík jezdit i bez centrálních šroubů. Měly být nahrazeny kurvítky. Ovšem díky chybě v dokumentaci se na instalaci kurvítek v jednom voze zapomnělo. Toto mělo za následek poruchovou řetězovou reakci, která rozmetala jak vozidlo bez šroubu a vozidla s kurvítky, tak i vše kolem. Protiraketový deštník by měl podobným neštěstím zabránit.

Financování[edit]

Nejdůležitější zdrojem financí pro projekt je prasátko G. W. Bushe a tunelování bank českými specialisty. Jmenujme například Zdeňka Škromacha, či Jirku Paroubka, jinak nerozlučnou dvojici podobně jako Pat a Mat. Některé zdroje dokonce tvrdí, že se na spolufinancování projektu podílí i Chuck Norris.

Raketa MOA

Verze[edit]

  • SAMD - Static Anti-Missile Defence, verze stojíci na zemi. Stojí obvykle na 4 nohách (americká verze), nebo na jedné noze (ruská, resp. Sovětská verze, dle vzoru Mrazíka)
  • PAMD - Portable Anti-Missile Defence, přenosná verze Používá ji např.: V.V.Putin, G.W. Bush, Rumcajs, či Angelina Jolie
  • Elektronika 666 Limitovaná edice - Hlavní systém je řízen nepřekonatelným počítačem sovětské výroby Elektronikou 666
  • Česká verze - Hlavním řídícím systémem je procesor vyrobený z mozků prasopsů a českých politiků