Rani Srani

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Toto je Rani Srani na vzácné fotografii

Rani Srani (*21.1.1912 +-10 let), celým jménem Šrí 109 Rani Rhegihalalí Trala XV Srani (श्री १०९ रानी र्हेगिहलली त्राला १५ स्रनी), je významný indický učitel, kat, automechanik a filosof. Byl prvním kazatelem jízdního řádu v oblasti Asámu a Salámu. V roce 1956 dostal Nobelovu cenu za popravu třiceti vzbouřených šmoulů odsouzených k smrti za šíření análních pachů. Rani Srani byl nakonec v některých regionech zbožštěn. Nebo možná zbaštěn. překlady se v této oblasti různí.

Život[edit]

Rani Srani prožil pohnuté dětství, kdy se jej po smrti matky a otce (učichali se lepidlem) ujala samice opice a vychovával jej v Musulmanském ghétu. Zde se vyučil automechanikem, učitelem a operátorem jaderného rektoru. Vzletnou kariéru však zbrzdilo účinkování v zakázané metalové kapele Gándhího smrduté Varle (cena Gremmy 1929, 1930, 1932). Za to byl Rani Srani odsouzen k třiceti stykům s Kateřinou Jacques. Po exekuci strávil 3roky, 7týdnů, dva dny a sedmnáct minut v Lazaretu Matky Terezie Marie. Zde si během rekonvalescence rozšířil vzdělání na kata a filozofa. Po opuštění lazaretu si založil univerzitu a nevěstinec v Oblasti Salámu.


Universitní učitelská a filosofická činnost[edit]

Universální Erotická Univerzita v Salámu se brzy stala vyhlášeným epicentrem vzdělanosti a syfilisu v Indii a přilehlých prdelích. Nejslavnějším Absolventem se stal Bob dylina. Jeho rigorózní práce Poločas rozpadu odkazu homoexuálního vačnatce při použití Uranu 235 a Syfilisu je dodnes považována za průlomový počin v oblasti filosofie důsledně aplikovaných píčovin. Za zakladatele tohoto směru je považován právě velký a vleklý mistr Rani Srani. Nejslavnějším Syfilisákem University se pak stal Kléma Gotwald.


Záhadné zmizení[edit]

Chcete-li se pobavit a ne se jen dozvídat nové užitečné věci, podívejte se na heslo Rani Srani na české Wikipedii.
Nehopsající Wikipedie.png

36. říjence 2000 Rani Srani záhadně zmizel. Podle Indické Žertovné Legendy vstoupil do výtahu a vyjel na Mount Everest aby se zde stal Bohem. Proto se mu také na Mount Everest přinášejí každoročně oběti v podobě rozmařilých bohatých důchodců. Podle nás je to píčovina.

14.12.2015 zjistili vědci, že Rani Srani se (beze změny jména) převtělil(a) na indickou (již dávno narozenou) herečku. Rani neustála několikaměsíční psychický nápor nesrozumitelných komentářů v češtině, a když objevila google překladač, definitivně se rozhodla svůj facebookový profil zrušit a přejmenovat se na nam Badžva.