Renáta Vesecká

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Vesecka.jpg

Renáta Vesecká je nejvyšší státní zástupkyní s nejnižším kreditem. Zasadila se o spravedlivé nezahájení procesu s Jiřím Čunkem v zájmu zachování demokratických tradic a principů ČSSR - předchůdkyni dnešního Česka, Velké Moravy, Slovenska a maďarského severu.

Bylo by o ní možno říct, že ještě vypadá jakžtakž k světu, pokud se díváte alespoň trošku z dálky a je dostatečně šero. Zblízka vypadá jako šlapka před penzí a je přibližně stejně nevinná. Vhodně zvoleným účesem (kadeřnickým výtvorem nazvaným výstižně "Malá čarodějnice") vždy převyšuje nižší státní zástupce, zástupkyně i jejich potomky. Vesecká byla prvně jmenována do funkce brzy ráno 21. června 1621, a od té doby se pravidelně zjevuje na politické scéně; hovoří plynně zvířecí řečí, díky čemuž si vrabci v okolí budovy Vrchního státního zastupitelství v Olomouci vždy cvrdlikají závěrečná usnesení soudů v aktuálně projednávaných případech.

Poté, co naučila papouška patřícího Jiřímu Čunkovi opakovat slovo "Kapřřříci", byl tento papoušek označen bývalou kolegyní Vesecké Marií Benešovou za hlavu justiční mafie. Papoušek, Vesecká a sedmero krkavců (obvinění ze zločinného spolčení), podali na Benešovou společnou žalobu u Ústavního soudu, Benešová ale vyhrála, což znamená, že Renáta Vesecká hlavou ústavní mafie.

Renáta Vesecká se proti tomuto rozhodnutí odvolala a odvolací soud potvrdil verdikty soudu nižší i vyšší instance. Proti tomuto potvrzení se odvolala Benešová, a odvolací soud zvrátil verdikt předchozího odvolacího soudu a potvrdil předchozí verdikty soudů nižší i vyšší instance. V současné době se čeká, jestli se papoušek hodlá odvolat do Strassburgu k soudu pro lidská práva.

Zajímavost[edit]

  • Paní Renata se mimo jiné snaží čirou náhodou podobat Valerii Dore (zpevačka italo-disco z 80. let), jsou nachlup stejné.

Podívejte se také[edit]

  • Nepřítel údajné justiční mafie #1 Cepl se odmítá řídit pouze procedurálními kroky, ale dovolil si použít rozum. zde