Robin Úd

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
1 Kc zlamana.jpg Tento článek stojí za jednu zlámanou grešli. Je třeba jej převést na konvertibilní měnu, nebo na zlato, případně na sůl, která je nad zlato. Moeda mafagafo.jpg

„Robin Úd? To byl ten co bohatejm bral a na chudý sral?“

- Anonym

Robin Úd byl indočínský podomní prodejce kurvítek a zakladatel Emokomunity.

Život[edit]

Narodil se někdy v 7 stol. před Laholou v městě zvaném Kuch-Ming. V jeho dětství ho jeho otec vodil do tržnice, a to ho doprovázelo prakticky po celý život. Nejraději měl stánek s kurvítky. Když byl ve věku kdy vystudoval Základní školu, nabídl mu starý prodejce kurvítek práci. Měl prodávat kurvítka po domech a chalupách. Tato práce ho uspokojovala a proto se u ní rozhodl zůstat i nadále. Bohužel v tehdejší době se začli ze Severní Indie do Číny hrnout hordy romů. Proto se rodina Údových rozhodla emigrovat do Velkobritánska.I tam se Robin pokoušel podomně prodávat, bohužel (nebo bohudík?) obchodům se nedařilo.

Náhle se v jeho životě stal zvrat. Anglie se začala zapojovat pravidelně do křížkových výprav proti kolečkům. Zde byl nasazen do přísně tajné mise, kde měl nainstalovat kurvítka do všech zbraní kroužkařů. Jenže ten debil to zdupal.Spletl si totiž vlastní tábor s cizím. To byl také důvod proč tehdy nikdy křížky nevyhráli nad kolečky. Po tomto fiasku se vrátil do Velkobritánska, kde zjistil zlou novinu. Jeho rodina zemřela na nemoc šílených vietnamců. Ta byla způsobena častým nakupováním na vitnamských trzích. Robin Úd se rozhodl, že se vietnamcům pomstí.

Nashromáždil družinu, která čítala ohromných 7 lidí(všimněte si, prvočíslo), z toho 5 bylo imaginárních. Usadil se v lese jménem "Žerwood" (v českém překladu "les žroutů dřeva"). Dlouhou dobu Robin Úd přepadával bohaté a kradl jim všechno co měli. Jednou honil bohatýho sráče v kočáru od firmy Trabant. Nepovedlo se mu dohnat kočár a proto se rozhodl zajít do kostela. Byl to známý emo boss takže už všichni víme jak to dopadlo. Zasvinil celou podlahu krví a potom se ani nenamáhal to uklidit.