Zakopaný pes

Z Necyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Tak tady je ten pes zakopán!

Zakopaný pes má v politice několik významů.

Hlubina myšlení[editovat | editovat zdroj]

Sestavili jsme obrovský inteligentní EU počítač, který jsme umístili pod mořskou hladinu na tajném místě, aby měl tento počítač dobré chlazení zadali jsme počítači úkol, aby nám vypočítal optimálně kde je v politice a ekonomice zakopaný pes. A tento počítač skutečně po sedmi a půl miliónu letech dal jednoduchou odpověď na otázku života, vesmíru a vůbec: „42“. S tím, že sám neví, jaké je znění oné základní otázky. Když Arthur Dent při pokusu o rekonstrukci základní otázky postupně vytahoval písmena namalovaná na kamínky z vaku z ručníku vyrobeného a skládal je za sebou, aby zjistil, jak otázka zní, vyšlo mu: Co dostanete, když vynásobíte šest devíti? Ukázalo se, že odpověď na základní otázku je platná tehdy a jen tehdy, je li položena v třináctkové číselné soustavě. Protože třináctka, jak známo, nosí smůlu, je tím dána i odpověď na základní otázku života, vesmíru a vůbec: Jo, lidičkové i živoci ostatní, holt máte smůlu!

Vyrobte si z ní kalafunu - a šmytec!

Myšlení[editovat | editovat zdroj]

Zakopaný pes je v lidském myšlení, lidi myslí, a tak chybují, podívejte se na telefony, starý telefon se sluchátkem na kabelu, co nemá baterii a operační systém, ten nechybuje, teda dokud nenastane Carringtonova událost. Jakmile telefony dostaly baterie a operační systémy tak začaly myslet a tím i chybovat. Podívejte se na knihy, co sepsali za mnoho století lidi, zde je jasná ukázka toho že lidi myslí, přestože veliké hovno vědí. Naprogramovanec ovšem ví, co má dělat, ten se obejde bez myšlení, teda pokud je nemyslícím robotem.

Akce a reakce[editovat | editovat zdroj]

Myšlení lidí vedlo k tomu, že začaly vznikat; zákony, normy, pravidla, předpisy, morálka, výjimky, imunita atd. Moje hra a moje svatá pravidla o tom je politika a ekonomika, pravidla proměnila moudré opice v pitomce, co dělají pitomiosti, a tak zde existuje; vandalismus, extrémismus, terorismus, socialismus, kapitalismus, humanismus, dogmatismus, egoismus atd. Náboženství chce změnit člověka, politika chce změnit společnost, škola chce změnit studenty atd. jenže každá akce je spojená s reakcí.

Digitalizace[editovat | editovat zdroj]

Tak jako na práci používáme techniku a stroje, tak i na myšlení musíme začít používat počítače a programy Když zde mohou být automobily bez řidiče tak zde mohou být lidi bez myšlení. Každý člověk dostane do hlavy USB napojení na globální umělou inteligenci a ona bude za něj myslet, tím už lidi nebudou potřebovat stát ve kterém jsou politici a byrokrati, lidi nebudou ani potřebovat peníze a soukromé vlastnictví. Skončí období, ve kterém lidi dělali chyby, takto zde na věčné digitální časy všude zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí amen. Teda, pokud nenastane system error.

Marný odpor[editovat | editovat zdroj]

Je-li napětí na koncích vodiče stálé, je proud nepřímo úměrný odporu vodiče. , kde je elektrický proud, je elektrická vodivost, je elektrické napětí a je elektrický odpor.

Jakýkoli odpor proti připojení pitomého mozku na globální umělou stupiditu bude jalový, naivní a marný, přestože může být vyjádřen Ohmovým zákonem. Bude li ovšem tento odpor skutečně jalový, pak vstoupí do hry reaktance a odpor elementu, což dohromady tvoří jeho impedanci . , kde je impedance; měří se v ohmech, je elektrický odpor; měří se taky v ohmech, je reaktance; měří se v čem jiném než v ohmech, je ona profláklá imaginární jednotka. Zájem (r)evoluce byl a bude nad zájmem jedince, malé se musí podřídit velikému, co bylo to bylo, teď je zde nová čipová doba, ve které bude všemu kralovat jenom umělá yntelygence, jakmile bude zde dostatek čipsů, tak dojde i k tomu že očipujeme i domácí zvířata, a tak zde budou pro psy a kočky veřejné záchody, hrobečky a mnohé jiné systémové novinky které si dneska snad ani neumíme představit. Koneckonců už dnes si můžete koupit pytlík čipsů a naprat se jimi dosytosti.


Pes dosud nezakopaný