Zamrazid vápenatý
Tento článek stojí za jednu zlámanou grešli. Je třeba jej převést na konvertibilní měnu, nebo na zlato, případně na sůl, která je nad zlato. |
Zamrazid Vápenatý (CaMr), je sloučenina prvků Vápníku a Mrazíku. Do ovzduší se dostává především v zimních měsících a působí škody v řádech milionů zlámaných grešlí.
Historie a využití[editovat | editovat zdroj]
V minulosti (v pravěku a prapravěku) byl Zamrazid Vápenatý velice rozšířený zejména v Evropské unii. Tehdejší předseda Evropského parlament Karel Klacek vydal proti Zamrazidu rozsáhlá opatření zahrnující 99,4871 % úrody zelí, stádo krav produkujících 3,2167 litrů metanu za minutu, vodíkovou bombu a pořádně vyzrálou slivovici. Pomocí těchto opatření se našim předkům podařilo zneškodnit arktické ledovce a eliminovat vysokou hladinu zamrazidu v ovzduší. Zatímco v Evropské unii bylo zamrazidu až příliš, v Africe byl zase fatální nedostatek, kvůli Chemtrails a přistání ufonů vznikla Sahara, plocha rozkládající se na území tý divný země pojmenovaný podle druhu kafe, Maroka, Tuniska a Kadáffího říše. Tam to vypadalo opravdu zle. Kvůli nedostatku zamrazidu v ovzduší začali lidé vymírat a mrazáky, ve kterých by se dal kapalný zamrazid skladovat neexistovaly. V období starověkého Egypta byl zamrazid využíván jako nutná součást balzamovací směsi, která tělo udržovala v pevném skupenství. Egypťané pravděpodobně byli také schopni ze Zamrazidu vyrábět cihly, jedině to vysvětluje fakt, že v pyramidách je o několik stupňů nižší teplota než v okolní poušti. Ve starověkém Řecku zase filozofové kouřili zamrazidové dýmky, aby si udrželi chladnou hlavu. Například Sokrates na svůj zlozvyk doplatil smrtí, ale současná řecká vláda v rámci konspirací a utajování slabostí svých národních hrdinů rozšířila pomluvu, podle které byl Sokrates otráven Bolehlavem. To vůbec není pravda. Bolehlav je neškodná kytička. Ve starověkém Římě zase císař Nero odstranil z města veškerý zamrazid, což zákonitě muselo vést k Požáru Říma, a Nero jako správná svině z nich obvinil křesťany. Ostatně Řím byl zamrazidu vděčný za většinu svých úspěchů. Vyvinuli totiž novou, supervýkonou zbraň - zamrazidové dělo, nejmocnější ze všech multisuperextraultramegacool vychytávek starověku. Fungovalo na tomto zdánlivě jednoduchém principu: Pomocí rozprašovače v dělu naplněného tekutým zamrazidem lze zahájit smrtonosnou palbu mikroskopických kapiček zamrazidu, které vniknou nepřátelům pod kůži a zamrazí jejich orgány, a separovaný vápník okolo ní vytvoří jemnou vápenitou krustu. To souvisí s jednou podivnou vlastností zamrazidu, o které se zmíním později. Tímto způsobem se podařilo obsadit Římu většinu tehdy známého světa a rozvrátily jej až barbarské kmeny, které napadlo chodit do bitvy v pláštěnce.
Ve Středověku byl zamrazid považován za nástroj ďáblův a jakékoliv jeho využívání bylo přísně trestáno. Španělská inkvizice v rámci rozšíření nabídky trestů za pašování, přechovávání či dokonce používání zamrazidu používala speciální mučící nástroje. Problém byl v tom, že většina z těhto nástrojů využívala zamrazid, a tak inkvizitorům nezbývalo nic jiného, než se mučit mezi sebou. V 15. století však nespokojenost s církví začala stupňovat především kvůli objevu skvělých konzervačních vlastností zamrazidu. V Čechii proti církvi vystoupil oblíbený kazatel Jan Hus, který ve svém slavném projevu na hranicích království (v Kostnici) prohlásil: "Nevidím důvod proč využívání zamrazidu nadále bránit." To byla jeho poslední slova. Byl upálen a pohřben v zamrazidu. "Když ho má tak rád" prohlásil arcibiskup Sudetský krátce po pochování mistra Husa. To vedlo k rozsáhlým vlnám nepokojů v Čechii a později i v Anglii a Německu. Vzbouřenci se totiž nebáli používat zamrazidová děla, zamrazidové katapulty či dokonce zamrazidovou vozovou hradbu.
Počátkem 16. století bylo i v Čechii jasné, že s klérofašismem je konec. Zamrazid začal být velice často používaný, zabývali se jím významní vědci a veřejně se o něm mluvilo. Ludwig van Beethoven dokonce napsal slavnou Ódu na zamrazid, jednu z nejslavnějších skladeb historie. Dokonce i takový skopčák jako Wolfgang Amadeus Mozart se přiznal, že jej zamrazid inspiroval k mnoha symfoniím.
Průlomem bylo 19. století a Průmyslová revoluce. Zamrazid začal být využíván v potravinářském průmyslu, obuvnictví, molekulární gastronomii, jaderné fyzice a podobných pseudoodvětvích. Ve 20. století byl zamrazid opět používán jako zbraň v obou světových válkách. Byl nutnou součástí Cyklonu B, zároveň byl využíván spojenci při bombardování Drážďan. Velký význam pak měl zamrazid jako součást LSD a tak celkově stoupla cena akcií na trhu se zamrazidem. Někdy v 50.letech bylo využívání zamrazidu k válečným účelům zakázáno na ženevské konferenci o chemických zbraní.
Zamrazid jako droga[editovat | editovat zdroj]
Zapálením zamrazidu vápenatého (CaMr) vznikne CaO (oxid vápenatý, rozuměj vápno) a výpary MrO (Oxid Mrazný, lidově Mrazák). Právě oxid mrazný funguje jako droga, po které vás bude mrazit a budete mít chladnou hlavu. Existenci drogy nám však USA, Vašington, George Soros a Pražská kavárna zatajují a dávají ji různé přezdívky jako LSD, Marihuana apod.. Na této droze byla závislá spousta celebrit jako Beatles, Barack Obama, Karel Schwarzenberg, Tomyslav Flus a další.
Specifické vlastnosti zamrazidu[editovat | editovat zdroj]
Na zamrazidu je velice zvláštní to, že čím vyšší je teplota, tím snadněji zamrzá. Bod mrazu je okolo 5° C, vypařovat se zamrazid začíná v -50° C, ideálni teplota pro jeho přechovávání je tedy někde okolo -20° C. Doporučujeme skladovat v mrazáku.