Diskuse:Zápis ze zasedání ÚV Vědeckého týmu Necyklopedie

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Jeho hraběcí Jasnost Dr.Dr. Jan Berwid-Buquoy souhlas k přistávání raketoplánu Necyklopedie v zámeckém parku Tábor-Měšice, sice dala, ale žádá o odklad. Důvod je prostý. Musí se nejdřív zeptat zahradníka. Ten raketovou základnou není nadšen. Soustavné startování a přistávání raketových těles má prý nevhodný vliv na růst tulipánů. Spouštění a hluk raketových motorů ruší pávy při páření a při kolmých startech vzhůru rovnou k Marsu je tlaková vlna v okolí tak silná, že dokonce někdy padají hrušky ze stromů. Kdo to má sbírat?

Je třeba konsultovat i komornou. Soustavné courání necyklopedistů po zámku sem a tam, znečišťuje prý chodby. Komornou ovšem není možné teď žádat o povolení, kvůli zaneprázněnosti. V zámecké knihovně totiž právě pucuje okna. Z těchto technicky-organizačních důvodů žádá jeho hraběcí Jasnost Dr.Dr. Jan Berwid-Buquoy o dočasný odklad. S laskavým ubezpečením mé nejdokonalejší úcty a výrazem vynikající oddanosti věci Necyklopedie zůstávám s pomocí Boží a nejjasnější prozřetelnosti při konání našeho díla --Zdeněk Herl-Stolt 14:51, 2. 12. 2007 (UTC)

Důvody Jeho Jasnosti jsou chápány. Nejnovější poznatky Vědeckého týmu Necyklopedie signalizují možnost ekologicky čistého způsobu dopravy. V rámci vývoje bezdrátové sprchy byl objeven čistý přenos vody na velké vzdálenosti. 70% vody v organismu Necyklopedistů je však bohužel imrvere znečistěno alkoholem, tudíž je jejich transport nemožný. Řešením je zdokonalit přenos, nebo vyhlásit prohibici.
I přes tyto technické nedostatky Necyklopedie stále zůstala otevřenou a částečně demokratickou podrážkou pro jakékoli články. Táboritské a zámecké mají stále dveře otevřeny. --Ervinpospisil 23:21, 2. 12. 2007 (UTC)
Myslím, že pan knížecí zahradník by se měl podívat na Brněnské hlavní nádraží, aby viděl jak pěkně bují holandské tulipány v truhlících za okny pana přednosty pod blahodárným vlivem zplodin raketoplánu Necyklopedie. (Dementi Rádia Jerevan: Nejedná se o holandské tulipány, ale o holandskou marihuanu.) --Karkos 15:20, 5. 12. 2007 (UTC)