Diskuse s uživatelem:Aerosol
Skočit na navigaci
Skočit na vyhledávání
Vítej na Necyklopedii![editovat zdroj]
Ahoj, jseš na startu, tak se snaž nepokazit si to! Můžeš jít dál po nejlepší možné cestě, můžeš se jednou stát i borcem Necyklopedie!
Začni zde[editovat zdroj]
Doporučené články[editovat zdroj]
- Edituj s odvahou
- Buďte vtipní, a ne jen trapní
- Nápověda
- Nápověda:Obrázky
- Konkurenční nápověda
- Co Necyklopedie není
Dobré rady[editovat zdroj]
- Už sis tu založil účet? (Přeskoč, jestli už máš účet založen.) Pro prohlížení ani základní editaci článků sice není třeba mít uživatelský účet, ale jeho vytvoření je jednoduché a rychlé a jeho používání poskytuje hafo výhod. A až jednou budeš borec (jakože hned tak nebudeš), tak všichni užasnou nad tvými (snad) skvělými články! A hned jim bude jasné, kdo že je jejich pachatelem.
- Tady nemusíš pro registraci udávat svá rodná, bankovní, urologickogynekologická, ani jiná čísla. Ale uživatelské jméno si zvol rozumné, ať nenarazíš hned na startu!
- K podepsání se na diskusních stránkách (flamewar), stačí napsat
--~~~~nebo je vložit kliknutím na třetí ikonu zprava v liště nad editačním oknem (
). Ale samotné články ani editace už se nepodepisují. - Abys viděl lištičku s nástroji na editaci (viz obrázek vlevo), musíš mít v prohlížeči povolený JavaScript.
- Neboj se editovat. Když někde uděláš nějakou vyloženou hloupost, neboj se, ostatní se zařehtají od srdce, od plic či od jiného orgánu a ještě to s gustem vylepší (a pak tě správci bloknou). ;-)
- Správcům neodporuj. Nevandalizuj stránky!
- Vandalové, váš odpor je marný, budete bez milosti zablokováni!
- Vandale! Věz, že tvůj vandalismus je irelevantní. Tvé vandalské editace jsou irelevantní. Ty sám budeš irelevantní!
- Tak ještě jednou vítej mezi námi a díky za humor i legraci, kterou do Necyklopedie (snad) přineseš. Doufám, že se potkáme často a v dobrém!
Ahoj, díky za článek s Marmelem. Jestli tady zvostane, záleží na tom, jak s ním dál naložíš. Pokud nahráváš obrázky, posnaž se prosím, aby byly ve formátu JPG a nějaká příčetná velikost - 800x600 typicky stačí. Tebou nahrané rozlišení je zbytečně velké, zabírá to místo atd. Ano? Obrázky i články by taky měly jít do kategorií a to nejlépe hned při založení. Ano? Díky. --Jitrnitz (diskuse) 16. 10. 2025, 16:25 (UTC)
