Dr. Cecil Conrad Billingwell

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Dr. Cecil Conrad Billingwell
Biografické informace
Pohlaví muž
Děti Januška a Pepa
Tituly Ing.
Přezdívka Cecek
Povolání rentiér
Zajímavosti
1 má spoustu zajímavostí

Dr. Cecil Conrad Billingwell, bývalý wrestlingový zápasník a pornohvězda je známý po celém internetu. Své české zastoupení má na lide.cz, Facebooku a na mnoha warez forech, hovoří plynule všemi světovými jazyky a netají své známosti s Henrykem Laholou, Chuckem Norrisem, ani pardubickým Krychličem.

Kariéra[edit | edit source]

Cecil Conrad započal svou kariéru studiem základní školy v Liptákově, pod vedením Járy Cimrmana. Po studiu budoval kariéru statkáře, později velkostatkáře. Stal se dodavatelem vepřového masa na výrobu konzerv SPAM, které zanedlouho zahltily svět. Odtud se o něm z etikety také dovídá univerzita v Cambridge, kde ho okamžitě přijímají ke studiu bohemistiky, údajně proto, že je takový bohém, pro kterého se stalo i podání přihlášky nepřekonatelným problémem. Jeho spolužákem se stává známý vandal Usama bin Ladin, se kterým se nikdy osobně nesetkal. Cecilovi bylo na obtíž dostavit se na zkoužky a proto prospěl s vyznamenáním. Stal se tak prvním studentem, který dostal titul, přestože nevstoupil na půdu školy. Další studium zanedlouho následovalo. Dostal se dokonce na vyhlášenou Střední kopáčskou školu. Celkem absolvoval další dvě školy základní, čtyři střední, deset vysokých a jednu školu meziplanetární.

Jakmile dokončil všechna studia bylo mu 93 let. Po studiu ještě asi dva roky pracoval jako doktor. Navzdory vysokému věku a obchodní nabídce pana JUDr. PhDr. MUDr. RNDr. Mgr. et Mgr., Bc. Henryka Laholy, DrSc., multi dr.h.c., kardinála českého, sedmého markrabě moravského, etc. etc. etc. mu přebytečné tituly prodal a nechal si pouze Dr. Poté objevil záhadu dlouhověkosti a prodaných titulů litoval, ale Lahola nechtěl o vrácení ani slyšet. Jeho věk se už jen odhaduje. Poslední narozeniny, které si pamatuje, oslavil asi před 200 lety (+-300 let) a to mu bylo 666. Dalšímu studiu se nevěnoval, a ze získaných peněz si užívá nikoli předčasného, ale pozdního invalidního důchodu.

Od doby, kdy objevil princip lokálního cestování časem je imunní vůči většině nemocí. Lokální cestování časem funguje tak, že okolní čas beží dál, ale Cecilovo fyzické tělo se vrátí do doby, kdy bylo zdravé a mladé. Takže je prakticky nesmrtelný. Bohužel mozek do této doby vrátit nemůže, ztratil by spoustu vědomostí a vzpomínek za stovky let, a s nimi i tajemství principu tohoto cestování časem. Tím pádem u něj nejsou duševní choroby vyloučeny.

Podoba[edit | edit source]

Počet lidí, kteří viděli Cecila, by se klidně mohl vyšplhat do záporných hodnot. Krom pár nejasných fotografií, existuje jen jediná, ukazující jasněji jeho podobu. Tuhle fotografii můžete vidět i zde. Jeho věk na fotografi je údajně ze stejného věkového období, ve kterém objevil cestování časem a tedy i nesmrtelnost. I když na fotografii vypadá mladší, měla by být z devadesátých let jeho života. Do tohoto období se Cecil zdřejmě velmi rád vrací a je možné, že právě teď je jeho podoba podobná. Cecil tvrdí, že člověk začíná opravdu naplno žít, až v důchodovém věku, kdy dostává mzdu za nic nedělání. Je to prý podle známé pravdy, že Kdo nic nedělá, nic nezkazí. Tudíš je užitečný a měl by být náležitě odměněn. Svůj volný čas důchodového života popisuje ve své knize s výstižným jménem Už zase !?. Kniha popisuje stále se opakující děje, jejichž frekvence se v pozdním důchodovém věku stále zvyšuje. Knihu dokončil už asi před pěti lety, ale kdyby ji vydal a začal prodávat, ztrácel by její obash smyl. Taková událost, jako je vydání knihy, dokáže šňůru stále stejných událostí podělat rapidně. Zato jeho žena je na tom o poznání lépe, nemá prostatu.

Rodina[edit | edit source]

Dcérečka Januška[edit | edit source]

Nedávno proběhl konkurz o ruku Cecilovy dcery Janušky. Podmínky:

 • zápisné 10 miliónů (za jednu její ruku)
 • kompletní prohlídka u lékaře
 • rodokmen od 15. století se všemi vadami a nemocemi. Veškeré vadné geny budou z konkurzu vyloučeny.
 • biometrická fotografie
 • hesla k pásu cudnosti vyrobeného z naquahdahu budou dodána nejpozději do sedmi pracovních dnů
 • více informací na infokanálu vaší obce

Mezi zájemci se objevili teroristé, majitelé ropných vrtů, i vysoce postavení politici.

Výběr na konkurzu probíhal podobně jako u Super Star, akorát špunty do uší nebyly zapotřebí. Předložili se potřebné dokumenty, výpis z trestního řejstříku, lékařská prohlídka a již dříve zmiňovaný rodokmen, a účastníci ztráceli body, podobně jako je tomu u bodového systému pro řidiče. No a kdo už neměl ani jeden bod, musel absolvovat školu smyku, konkurz se mu tím sice časově protáhl i prodražil, ale alespoň získal čas na zfalšování potřebných dokumentů. O nejlepším z nejlepších nakonec rozhodla bez dřívějšího ohlášení ruská ruleta.

Vítězem se stal jen o fous Krychlič, jedinou újmou mu byl prostřelený účes.

Cecilova stará[edit | edit source]

Špatně formulovaná předmanželská smlouva je posledním, co Cecila a jeho starou drží pohromadě. Smlouvu sepsal tenkrát ještě začínající právník pod vlivem JUDr. PhDr. MUDr. RNDr. Mgr. et Mgr., Bc. Henryk Lahola, DrSc., multi dr.h.c., kardinál český, sedmý markrabě moravský, etc. etc. etc.. Ve smlouvě se mimo jiné píše, že při rozvodu dostane žena půl majetku, to jest království, louky, lesy, pole a dobytek. Ve smlouvě to je však definováno jako: "Rovným dílem. Beru zpět. Všecko napůl, ať si nezávidíte.". Což Cecila nutí každý jednotlivý předmět rozřezat a půl ho dát ženě. U zvířat, nebo nesymetrických předmětů to činí nepřekonatelné potíže. Řešení Cecil vidí v nenadálé nehodě, při které by jeho žena přišla o život. Pokusy o její vraždu kladivem, podle filmu Kladivo na čarodějnice selhaly. Ocelové kladivo vysublimovalo dříve, než se jí vůbec dotklo.

Při posledním pokusu o vyfotografování Cecilovy ženy mu explodoval fotoaparát v ruce, malíř se oběsil, spisovatel, který chtěl její podobu zaznamenat alespoň literárně, nakonec své dílo pod přísným dohledem dopsal a ihned poté se zastřelil. Kniha má pouze tří strany, z toho je na první straně nadpis na druhé obsah a na třetí straně věta: "Áág rááá áár ááá ééééé ůůůůůůůůůůůůůůůéůůůůůůůůůů áéu !!!!!!!!!!!!!",kterou se zatím nepodařilo dešifrovat. Byl vytvořen speciální tým pod vedením Chucka Norrise, který měl za úkol obraz vytvořit. Princip byl v tom, že se práce rozložila mezi stovku malířů a nikdo ji nevidel celou, každý kreslil pouze jednu její část. Někteří omylem zahlédli víc než měli a strávili několik měsíců v nemocnici. Obraz byl po deseti letech téměř hotový, i když jeho věrohodnost byla kritizována. Poté ho koupil do vlastní sbírky obrazů JUDr. PhDr. MUDr. RNDr. Mgr. et Mgr., Bc. Henryk Lahola, DrSc., multi dr.h.c., kardinál český, sedmý markrabě moravský, etc. etc. etc. Zatím nejvíc spatřil Chuck Norris a i on s tím měl co dělat. Viděl vše od kolen dolů, a zvracel, ne málo. Je to asi jeho největší slabost.

Cecilova žena nemůže pracovat s počítačem, většina počítačů v její přítomností přestává pracovat. Zatím nebyl objeven operační systém, který by v její přítomnosti nespadl a byl zároveň natolik primitivní, aby ho jeho žena pochopila a dokázala s ním pracovat.

Přestože má Cecil doma plazmovou televizi, jejíž uhlopříčka se neměří v palcích, ale ve stopách, tak si kvalitní obraz při sledování se svou ženou moc neužijí. Televize má v její přítomnosti pouze dvě, někdy jen jednu barvu, a to černou.

Zajímavosti[edit | edit source]

 • Cecilova rodina slaví Velikonoce i Vánoce, stejně jako všechny ostatní svátky v jeden den, aby měl celý zbytek roku klid. Svátky jako například Den obnovy samostatného českého státu, Den osvobození, Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje, Den upálení mistra Jana Husa, Den české státnosti, Den vzniku samostatného československého státu, Den boje za svobodu a demokracii, Nový rok, Velikonoční pondělí, Svátek práce, Štědrý den, 1. svátek vánoční, 2. svátek vánoční, Valentýn, narozeniny a svátky svých známých, atd.
 • Na léto mu většina srsti opadá, a na zimu opět naroste
 • Cestuje prostřednictvím Chaapa'ai
 • V 6:00 váží Cecil něco málo přes 40 kg. Po normální snídani se jeho váha zdvojnásobí. Večer mívá 100-110 kg na noc, před zimním spánkem i dvakrát více
 • Jeho fotoalbum je omezené, používá novější technologii záznamu obrazu, většina lidí nemá software potřebný pro zobrazení není totiž přeložen do binárního, ale unitárního kódu. Můžete se pokusit to nějak emulovat, ale nebude to jednoduché. Jinak zdrojové kódy by sice byly, ovšem není to příliš multiplatformní.
 • Učí se ovládat gravitaci a telepatii
 • Snídá, obědvá i večeří viagru, jinak by mu spadly kalhoty.
 • Negativní pověst čísla 666 je také spjatá se jménem Cecil Conrad. Byl pátek třináctého a Cecilovi bylo právě 666 let, když metodou pokus/omyl objevil velice nebezpečnou třaskavinu. Byla to sloučenina prvků Pk + Dq + Bu + Pd + Sd, což jsou prvky paroubkium, drtík, bursík, prdík a smrdík. Přesný poměr a způsob přípravy nám mistr nesdělil. Děti, doma to raději nezkoušejte. Údajně zničil pár planet, mezi nimi i Zemi, aby později zjistil, že se prvky paroubkium a bursík nikde jinde nevyskytují. Prvky nutně potřeboval na recept pro výrobu svého léku dlouhověkosti, který objevil při těchto pokusech, proto stálo za to, sestrojit stroj času a planetu obnovit.
 • Cecil nedávno projevil svou rozhořčenost nad Pražským Golemem, který je pro něj ostudou všech golemů. Jeho příchod do Prahy a následná plastická operace, jak ji popisuje, zrujnovala tvůrce pokemonů. Jak Cecil píše: "Tolik peněz to stálo a teď se schovává jak malý kluk."
 • I když je Cecil nad míru zajímavý, potvrdil nám, že má dvě koule. Čili standardní binární pohlavní orgán.
 • Po neúspěšném pokusu kontaktovat Henryka Laholu pomocí poštovního holuba, kterého po cestě zkolila ptačí chřipka, se mistr pokouší vycvičit poštovní žirafu, slona, lamu a lva (pokusy s prasaty zanechal po vypuknutí prasečí chřipky). Výhodou by byla doprava. Zvířata by mohla zdarma cestovat s cirkusáky. Další informace nám Cecil posílá prvním pokusným zvířetem, takže čekáme až k nám do kraje dorazí cirkus.

Výskyt[edit | edit source]

Nyní je Cecil v invalidním důchodu a skrývá se na neznámé planetě v jiné dimenzi. Poslední objevy, které přinesl Vědecký tým Necyklopedie v oblasti výzkumu Reálu, přináší do výzkumu Cecila další otázky. Pokuď tušíte, že Cecil není reálný, možná to tušíte správně. Je totiž možné, že je Cecil postavou jiné reality, které se podařilo navázat komunikaci s naším světem. Vysvětluje to jeho technickou vyspělost, i fakt, že ho nikdy nikdo neviděl. Tohle jsou však jen domněnky, s určitostí můžeme říct jen to, co nám on sám potvrdil. Víme, že tam kde žije používají dokonalou síť vysokorychlostní kanalizace. Dále nám dal informaci o blíže nespecifikovaných devíti měsících, které mu nezpůsobují náměsíčnost. Jestli se jedná o vesmírné objekty, nebo měsíce kalendářní nevíme.

Odkazy[edit | edit source]