Metalopitékus

Z Necyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Wikitext.png

Je třeba doplnit vnitřní odkazy (wikilinky). Nápověda

Včera už bylo pozdě

Zrození metalopitheca.

Metalopitékus[editovat | editovat zdroj]

latinsky Metalopithecus nebo česky "Člověk Tvrdý"


Je poddruh člověka vyznačující se většinou dlouhými vlasy, nebo plešatou hlavou, avšak o to delšími vousy, dále černým oblečením a doplňky. Poslouchá jedině metal a ve většině případů nesnáší Hip Hopery, (další poddruh člověka, latinsky Homo Hoperus). Metalopitékus je rozšířen po celém světě, ale největší koncentrace je v Evropě. Má mnoho poddruhů, které se liší druhem instrumentů, který poslouchají a taky vzhledem, daným druhem metalu.

Historie[editovat | editovat zdroj]

Metalopitékus zde žije mnoho let. Vyvinul se z koštěte již před miliony let a od počátku vývoje byl tvrdší než ostatní lidé a nerosty,a díky tomu přežil až do dnešní doby tak tvrdě ochlupený a vyvinutý. Hned po svém zrodu vynalezl Metalopitékus pazourek, aby měl čím mlátit do ostatních pračlověků. Jeho vynalézavost došla ale mnohem dál. Po pazourku vynalezl bubny z kůži mamutů, kytary a baskytary ze dřeva a jako mikrofon posloužila dutá větev.Tím pádem se metalopitékové mohli svolávat na obří koncerty i na velké vzdálenosti. Postupem vynalezli všechno pro lidi důležité věci jako je hřebínek na vlasy, vodku a slivovici, metal ,kolo, parní stroj, elektřinu, stahovák, papír, hygienu, zvířata, trávu, naučili se mluvit, chodit a jako jeden z prvních i dýchat. Někteří byli pověstní tím, že dokonce uměli hýbat ušima. Ve starých dobách bojovali metalopitékové s bedřiškopitéky (latinsky Bedrshishkopithecus), kteří je zotročovali a brali jako podřadný druh. Metalopitékové se vzbouřili a bedřiškopitéky téměř vyhladili. Dodnes přežil jenom jeden bedřiškopitékus přežívající na Jižní Moravě. O předešlých válkách s Homo Hip-Hoperus, zatím nejsou žádné záznamy. Totální a konečnou válku metalopitékové zatím jenom přiravují, ale o to krvavější prý bude.

Další velké rozšíření přinesl vynález elektrické kytary. Metalopitékus se stával tvrdší a metal tím pádem taky. Metalopitéka ale stále ohrožují některé zákeřné choroby, přestože si proti nim už vypěstoval částečnou rezistenci. Mezi nejvážnější patří Totální Diskofílie, Zánět Hip-Hoperosti, Namožené Techno apod. Někteří slabší nemetaloví jedinci těmto nemocem propadnou a stanou se z nich trosky. U metalopitéka se zpravidla dostaví vztek, který obvykle jde vyléčit pivem a hromadnou terapií se zbytkem tlupy na obětišti.

Hudba[editovat | editovat zdroj]

Texty písniček jdou od piva po ležák až k moku. Někdy postihují i jiné důležité aspekty metalopitékova života, zejména jídlo, nebo lásku. Metalopiték je totiž vnitřně velmi citlivý jedinec, jak by pravil básník, pod drsnou slupkou, měkké srdce. Tak či tak, vždy se jedná o textařské mistrovské dílo.
Neméně důležitým aspektem hudby metalopitéků je správný přednes a zabarvení hlasu. Někteří jedinci jsou od přírody vybaveni potřebným hlasovým fondem, zbytek používá stimulanty. Ideální hlasový rozsah je mezi zvukem cirkulárky a skřípotu lžíce bagru na betoně.

Ukázka[editovat | editovat zdroj]

máme doma praséééé - UÁÁÁÁÁÁÁ
zabijeme prasééé - UÁÁÁÁÁÁ
sežereme prasééé - UÁÁÁÁÁÁ

1 Kc zlamana.jpg Tento článek stojí za jednu zlámanou grešli. Je třeba jej převést na konvertibilní měnu, nebo na zlato, případně na sůl, která je nad zlato. Moeda mafagafo.jpg