Otáčení hrnečků na mléko uchem doprava pod ultrafialovou lampou o půlnoci

From Necyklopedie
(Redirected from Půlnoc)
Jump to navigation Jump to search

Certici02b.jpgCertici04b.jpgCertici06b.jpg

Otáčení hrnečků na mléko uchem doprava pod ultrafialovou lampou o půlnoci je specialní technika ultrasupermegalomanství, kterou se snažili někteří čeští politici (nepotvrzené zprávy máme o Jirkovi P.) použít ke svému politickému úspěchu po vzoru starosty z Kocourkova, který se podle drbů díky ní dostal do vysoké politiky.

Avšak ani tohle nezvládli naši milí politici udělat pořádně, a tak furt trčí v český kotlině a přihřívaj si tu svoji polívčičku nad ohníčkem z našich daní. Podle několika neověřených zdrojů bylo důvodem Jirkova neúspěchu, že otáčel hrnečky málo a některé dokonce ostře doleva! Což je samozřejmě zcela bez výsledku.

Oproti tomu Václav Klaus otáčel hrnečkem pod modrou lampou v pravé poledne a stal se prezidentem!

Původ[edit | edit source]

Tento sociálně demokratický rituál má přímé kořeny v obřadech Ku Klux Klanu konaných v Temelíně na počest bílé paní Perchty z Rožmberka. Jistě není náhodou, že i v ČSSD je tak rozšířen kult Temelína a podobných kupolí. Někteří religionisté se domnívají, že socani jsou přímými potomky těch členů Ku klux klanu, kteří v době rekatolizace zůstali ve vlasti a navenek přijali vládnoucí vyznání. To vysvětluje i další výrazné složky socanského kultu: Agrární program bolševiků a Mostecká uhelná společnost

Viz též[edit | edit source]