Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Putina

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Putina
Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Putina
základní data
styl animovaný, dobrodružný, naučný, životopisný, dokumentární
stát Uhry
rok 19xx
délka 25 min, 1500 milošekund
formát krátkometrážní, ∞dx
produkce Soviet Bros s.t.b.
námět Ze života Vladimira Putina od Borise Němcova
scénář Rasputin
režie Stalin Lenin
hrají Boris Jelcin, Miloš Zeman, Donald Trump, Angela Merkel, Nigel Farage, Adolf Hitler, Václav Klaus, Chuck Norris, Ježíš Kristus, Satan, Bůh, Neviditelný Imperátor


„Nejlepší pohádka jak pro nejmenší, tak pro celou rodinu. Sladkou dobrou noc, Evropo!“

- Institut Václava Klause

„A Powerful drama based on a true story.“

- Hollywod Reporter

„A modern masterpiece.“

- New York Times

„Они приказали нам написать, это хорошо“

- Nova Gazeta

Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Putina (rusky: Čudná Gerojstvá i skazky Vladimira Vladimiroviče, maďarsky: Putin Voloďa különös kalandjai) je maďarský televizní seriál v koprodukci s ruskou televizí pokoušející se o pravdivé vylíčení nesčetných dobrodružství ruského bohatýra a pozdějšího prezidenta Vladimira Putina a šířící tak všeobecnou osvětu. Tvůrci zamýšleli seriál především pro děti, brzy se však stal hitem i mezi dospělými. Seriál má vysokou míru autenticity, historické přesnosti a především patří dle Kremelského úřadu pro rozhlasové a televizní vysílání mezi takzvaná Illuminati-free díla, proto je stále doporučován jako vhodná a bezpečná zábava pro mládež. Seriál byl zařazen do zlatého fondu kinematografie a v žebříčku Amerického New York Times se umístil třikrát po sobě na prvním místě mezi 100 nejlepšími seriály světa. (Následovali jej Pohádky Ovčí Babičky a seriálová adapatce knižní klasiky: Babiška).

Stručný děj[edit]

Děj většiny dílů a vlastně i celého seriálu má vcelku jednoduché schéma:

Zkrácená verze:

Putin má problém

Putinovi nepřátelé mají problém

Putin vítězí

Děj první série:

Putin si dopřává poklidnou procházku panenskými hvozdy matičky Rusi

Putin nalezne vyhladovělou srnku, přivine ji na hruď a nakrmí

Putin je náhle vyrušen sektou homosexuálních zednářů, plánujících les pokácet a znesvětit stavbou multikultitransexshopu

Putin nahodí maskáče a kalašnikov a se sveřepým výrazem vyráží na lov

Putin všechny židozednáře zneškodní jako Chuck Norris za mlada

Tím ale nic nekončí, Putin není hloupý, Putin ví, že za tím je něco víc, někdo velký v pozadí.

Putin se rozhodne najít hlavní základnu židozednářů, která se nachází nejspíše na jiné planetě.

Putin se vydá za svým dávným přítelem Jurijem Gagarinem na Bajkonur a absolvuje u něj komunistický kosmonautský výcvik na jehož konci získá darem od Gagarina gumovou raketu Kondom 5.

Putin zoufalému světu oznámí, že odlétá do hlubin vesmíru pátrat po židozednářské základně. Nejhůře to nesou jeho nejbližší přátele Milda Z. a Doník T. Milda z toho začne pít (pozorujeme počátky jeho alkoholismu) kdežto platonicky zamilovaný Donald se pokouší vše zachránit zbrklým útěkem na kosmodrom kde plánuje Putinovi vyznat svou lásku. Putin ho ujistí, že o jeho lásce ví, ale že není možné, aby byli spolu, ne dnes, že musí splnit svou povinnost. Donald se nakonec dokáže Putina pro vyšší dobro vzdát ale hodně si popláče. Milda s Doníkem nakonec najdou útěchu ve vzájemném náručí.

Putin vyráží ve své nové raketě vstříc kosmickým dobrodružstvím. Všude marně pátrá po židozednářské základně, kam přijde, tam to vymlátí, nebo naopak zachrání zubožený lid od zlých diktátorů a přírodních katastrof. Bokem se mu podaří zlikvidovat reptiliány, získat vyznamenání od Aštara Šerana a navázat diplomatické styky s vesmírnými lidmi. V kosmu je nadále známý jako "Syn hvězdy Sol a matky Terry jež osvobodil miliardy, pomstil biliardy a přinesl úsměv co hvězdný třpyt na tváře triliard"

Děj druhé série:

Druhá série se z počátku nese ve znamení boje Vladimíra Putina se zákeřným Doktorem Hnojem a zachraňováním mnohých planet před jeho zlovolnými plány. Zpočátku se zdá, že za židozednářským spiknutím stojí on, nakonec se ale ukáže, že na něco takového nemá mozkovou kapacitu a tak si ho Putin už dál nevšímá a přenechává ho k řešení hrdinům nižší ligy jako je Aštar Šeran, Chuck Norris nebo I.P.

Mezitím se k Putinovi dostává hologramová zpráva ze země. Bohužel se zpráva poškodila a tak se přehrává jen malý úryvek ve smyčce. V záznamu stojí krásný ale nešťastně zoufalý Nigel Farage a stále dokola opakuje "Pomoz mi Vladimíre Putine, jsi moje jediná naděje"

Geniální Putin se samozřejmě dovtípil, co se děje: Ubohá Velká Británie si dovolila vyhlásit referendum o vystoupení z Evropského impéria a Angela Merkel teď pomocí své hvězdy smrti Británii vyhrožuje zničením Země.

Putin se vrací na Zemi zachránit situaci, konfrontuje Angelu ale ta mu vyjeví hrozné tajemství. To ona je jeho dávno ztracená matka. Oddělil je Barnevert. Putin si celý život myslel, že jeho matkou je ušlechtilá sibiřská medvědice a z toho pramenila jeho síla. Teď zjistil, že je jí malátná a zákeřná medvědice německá. Do Putinova života vstupuje dilema a neví, co má dělat

Děj třetí série

Putin dlouho váhá, jaký další krok učinit. Je-li zplozencem takové čistého zla, říká si, neví, kým vlastně je. Bezduše bloumá ruskými hvozdy a zasmušile přemítá. Náhle zaslechne něco v křoví. Je to ta samá vyhladovělá srnka kterou zachránil před mnoha lety. Tehdy otevřel oči! On je přeci Vladimír, on je Putin, ochránce slabých a spasitel utlačovaných! On je dobrý, nemůže být zlý.

S nově nabytým sebevědomím a novou silou se rozhodne přivést Angelu na správnou stranu. Dilema o svém původu převrátil ve svůj prospěch ví, že v jeho matce musí být kousek dobra, když dokázala zplodit jeho, někdo tak svatý jako on nemohl vzejít z čirého zla.

Konfrontuje tedy matku se svou novinou, že ji přivede na stranu dobra, že jí pomůže. Ta však reaguje s ledovou lhostejností. Vyjeví Putinovi, že má ještě sestru a tou sestrou není nikdo jiný, než Donald. Barnevert je předal do péče dvou různým pěstounským rodinám. Angela hrozí Putinovi, že pokuď se k ní nepřidá , donutí k tomu Doníka. To je pro Putina velká rána, nechce vystavit Doníka takové hrozbě a mukám navíc zlehka opětoval jeho láska a teď se cítil zmateně. Rozhodl se udělat, co bylo nutné. Souhlasil, že se dá do služeb své matky.

Putin odchází s Angelou na tajnou židozednářskou základnu, kde ho chce představit neviditelnému imperátorovi aby byl zasvěcen židozednářskému kultu, mohl složit slib a všichni židozednáři to mohli konečně oslavit velkou pitkou na Bohemian grove

Jeho překvapení je veliké když zjistí, že neviditelný imperátor není nikdo jiný, než Adolf Hitler. To on je šéfem Merkelové a to on je tajným císařem téhle neviditelné říše. 2. světovou zinscenoval jen proto, aby jej nikdo nepodezříval a všichni si mysleli, že je mrtvý. Pod svícnem je největší tma. Od počátku tajně podporoval válku na obou stranách, řídil němce, rusy i američany jakožto tajná hlava židovských spolků a bratrstva zbrojařů pod jménem Schickelgrueber, tak si zajistil nástup k moci. On postupně zajistil dominanci USA, EU a židozednářů. Všechny nespolupracující židy nechal během druhé světové odstranit, říkal tomu rozkaz 66 ale kvůli chybě tisku to vešlo v platnost jako rozkaz 666.

Putin sotva dýše, s tolika zla a zákeřnosti se jaktěživ nesetkal. Rozhodne se zakročit nyní, vytáhl svůj propašovaný a tajně uschovaný otvírák na dopisy a obrátí jej proti Imperátorovi. Stejně souhlasil se schůzkou jen proto, aby se dostal do židozednářské základny a mohl to tam vymlátit. Angela však ihned zakročí. Následuje dlouhý souboj mezi Angelou a Putinem. Angela je překvapivě ve formě i když těžce dýše. Jedním mocným chvatem známým jako medvědí šťouch urazí Putinovi ruku i s nožem. Chtěla ho jen mateřsky klepnout přes prsty ale Imperátorovi genetické manipulace jí zjevně dodaly ohromnou sílu. Putin se svíjí boletí. Imperátorovi přijde jako velká zábava Putina chvíli mučit a kropí jej salvami svého obávaného zlatého deště. Angela však ten pohled nevydrží, popadne Hitlera a hodí jej do nedaleké odpadní roury. Tam Hitler při spektakulárním výbuchu umírá. Angela však, která již odevzdala celou svou duši a život Imperátorovi s jeho smrtí umírá také, takové bylo opatření tajemné smlouvy, kterou s Imperátorem uzavřela. Putin by ji chtěl zachránit ale ví, že to není možné tak ji alespoň při jejích posledních chvílích ujistí, že po smrti nalezne mír až bude osvobozena od svého pouta s Imperátorem. Angela mu zase vyjeví poslední skutečnost. Imperátor nezemřel, imperátorův duch se pravděpodobně převtělí do předpřipravených klonovaných těl, on by neměl meškat a měl by využít svůj náskok. Imperátora může s konečnou platností porazit jedině, když zničí sedm magických viteálů. Od této chvíle je Putin sirotkem ale své první setkání s Imperátorem přežil díky lásce své matky. To mu bude osudovou pomocí ještě v mnoha jeho střetech. Putin musí bezvládné tělo matky opustit, neboť tajná židozednářská základna se začne hroutit. Naštěstí Imperátor choval v kleci vedle svého otáčivého křesla zneužívaného modrého ptáka Klausozoba, méně známého kolegu zprofanovaného fénixe. Putin ho osvobodí a Klausozub jej za to dostane ze základny ven.

Putin se poté s modrým ptákem rozloučí i když zůstanou přáteli a ještě se setkají. Rychle spěchá splnit další úkoly a najít všechny skryté viteály. Před tím však, se koná tajná svatba s Donaldem. No a co, že je to jeho sestra, je snad někdo proti? Všechni tři, i s Milošem pak vyrážejí jako nerozluční přátelé vstříc magickým dobrodružstvím. Putin jako vyvolený, Doník, jako jeho družka šprtka a Miloš jako křen a nejvtipnější z party.

Zajímavosti ze zákulusí[edit]

Studio z nějakého důvodu do role srnky obsadilo psa. Okecali to tím, že je Putinovi podobný a že to mezi nimi utvoří zvláštní pouto, všichni ale vědí, že rozpočet na srnku rozkradli.

Podobně jako mají slavní hollywodští herci své osobní kaskadéry a dubléry, má takového i Putin. Putinův dublér jej však zastupuje jen v nudných scénách, které naopak nejsou dost akční ani dost dramatické, aby na jejich natáčení byl zapotřebí sám Putin. V takových scénách jej zastupuje Rasputin. Scén takového ražení však ve filmu není mnoho, nakonec byli přidány až v post produkci, protože režisér cítil, že by to byl moc velký nářez, který by nedokázal divák naráz vstřebat, proto potřeboval zvolnit

Seriál byl původně míněn jako jeden celovečerní film ale nakonec byl záměr změněn z výše popsaného důvodu hutnosti námětu, který by divák duševně nepřežil. Zdaleka nešlo o snahu tvůrců rozdělením filmu vydělat větší zisky, jak se domnívají neinformovaní hlupáci.

Traduje se že existuje i jedna kopie režisérského sestřihu která sestává z jednoho celovečerního filmu. Tento natřískaný biják prý zvládli dokoukat jen sám Vladimír Putin a jeho parťák Chuck Norris, ten však film málem nedokoukal dojetím.

Seriál se stal terčem mnoha špinavých pokusů o plagiátorství. Jeho děj sloužil jako inspirace pro Star Wars George Lucase i Harry Pottera J.K.Rowlingové. Někteří tvrdí že jej sprostě vykradli.

Modrý pták Klausozob skutečně existuje. ... Vlastně ono je to všechno pravda. ... A to je asi jediný důvod, proč námět díla není chráněn autorským právem a Lucas s Rowlingovou nebyli nikdy žalováni.

Záběry z natáčení[edit]

Putin má také v seriálu mnoho jezdeckých scén