Teplota

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Jestliže projdeme historii skrz na skrz zjistíme že tato nemoc je zřejmě mýtus. Lidé ji nejspíše používali jako zámiňku. Důkazem je také to že teplota ještě nikdy nikoho nezabila. Přesný počet obětí:0

Druhy teplot[edit | edit source]

  • Teplota hlavy

nepřekračuje 38°C. Kontaktujte lékaře pouze v případě teploty od 150 do 200°C, to se již jedná pravděpodobně o teplotu hlavy válce motoru.

  • Pokojová teplota

"je teplota uzavřené místnosti, kterou lze označit jako komfortní. Není přesně stanovena a používané hodnoty se obvykle pohybují v rozsahu 18 až 24 °C", jak praví strýček Google. Z tohoto lze vyvodit, že pokojovou teplotu nelze naměřit v pokojích vybydlených panelákových bytů na sídlišti v Chánově, jelikož žádný místní panelák díky chybějícím panelům, dveřím a oknům nemá místnost, kterou bychom mohli označit za uzavřenou. Pokud bychom se zde vydali hledat světlou výjimku, pravděpodobněji bychom nalezli tmavou výjimku. Stanuli bychom na sídlišti v Chánově v některém z panelákových bytů, které dosud oplývají nějakou uzavřenou místností (nepočítejme ze sklepních kójí podomácku vyrobené chlívky plně obsazené kdysi volně pobíhajícími pouličními psy), s teploměrem v ruce a naměřili bychom (za předpokladu, že by některý z mnoha členů domácnosti mezitím neodvezl na kradeném kole teploměr do nejbližší zastavárny) teplotu v komfortním rozmezí 18 - 24°C. Každý cikán by přesto hovořil o pokojové zimě, nařídil své milence a dceři v jedné osobě zapnutí radiátoru a dožadoval by se na nás s mačetou v ruce našich peněženek a mobilních telefonů. Potom by nás zmlátili baseballovými pálkami a křičeli by cosi o "rasyzmu a dyskrymynacy".

  • Kuchyňská teplota

je zpravidla velmi podobna teplotě pokojové, liší se však o teplo sálající z trouby či sporáku, případně chlad sálající z lednice či mrazáku.

stoupá především ráno po vypití kávy a vykouření první cigarety a to především v prkénkové oblasti. Někteří jedinci, preferující studená prekénka, jsou mírně vyvedeni z míry, zjistí-li, že tato prkénková teplota již byla někým před krátkou chvílí navýšena.

  • Sexuálně-orientační teplota

je vybočena oproti normálu zhruba o 4%. Tuto teplotu naměříme nejpravděpodobněji v barvami oplývajících průvodech plných žen v maskáčových kalhotách s krátce střiženými nagelovanými vlasy a mužů s knírkem v kožených kalhotách. Dále lze tuto teplotu naměřit v barech okupovaných drsnými motorkáři. Přestože donedávna byla tato teplota mnohým nepříjemná, štítili se jí, kriminalizovali ji a označovali jako "proti přírodě", dnes se již nepokračuje v její léčbě, ba naopak se označuje za naprosto normální či případně v toleranci, pravděpodobně kvůli ututlání neúspěchů v lékařském výzkumu jejího léčení. Přesto si mnozí dovolí namítnout, že by se léčit měla, protože jedinci, kterým byla diagnostifikována (sexuálně-orientační teplouši, či zkráceně jen teplouši), již poté nikdy neměli děti. Způsobuje tedy neplodnost, což šetří peníze za školné.