Řecká mytologie

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Většinou známa jako Řecká sranice je řecká verze uctívání místního veleboha a titána Satana.

Zdejší lidé se vždy obléknou do takzvaného satanus leuforius (kostýmek, ve kterém lidská bytost vypadá jako posraná prdel) a chodí po ulicích, ve kterých se snaží vždy rozzlobit sousedy. Chodí od dveří ke dveřím a každému kdo jim otevře napatlají na obličej hovna a stolice ať už lidské či svých milovných mazlíčků.

Historie čili Jak na to?[edit | edit source]

Začala se slavit už v čtyřicátých letech budoucího století. Muži se v tu dobu snažili vlákat děvky do postele a osvědčila se právě tato metoda. Když muži touží po pohlavním styku jednoduše v noci, když byla jejich žena pryč (většinou v ulicích) vyplíží z domu ve spodním prádle a když na ulici potkají děvu, spodní prádlo si svléknou. Poté předvádí podivné tance, které nejčastěji obsahují lízání podpaží a tahání se za přirození. Pokud se děvě tanec líbí svlékla se do spodního prádla a před mužem tanec zopakuje, jen se netahá za přirození ale za vlasy. Společně se pak vrátí do mužova příbytku.

Konec rituálu[edit | edit source]

Když děva a muž vstoupí do příbytku, nebrání jim nic v sexuálním styku. Vždy se začíná v koupelně, kde se muž a děva pomilují ve vaně a poté se milují pět hodin bez přestávky v posteli, či na gauči. Po uběhnutí pěti hodin muž dojde pro dřevěné nůžky, které dostane každý muž když dovrší dospělosti (o svých pátých narozeninách) a děvě ustříhne cop (v některých částech řecka se cop musel odřezat a někde ženy po odstřihnutí copu odřezávali mužům přirození, aby trpěli tak, jako trpěli jejich copy). Děva potom musí příbytek okamžitě opustit a nezanechat po sobě nic jiného než cop, který si muž vystaví ve své pracovně (jediné místo kam nesmí vstupovat jeho žena).

Vzhled[edit | edit source]

  • Vzhled muže - muži bývali při tzv. satanus leuforius zcela nazí. Děvy často vyhledávali dlouhá a tlustá mužská přirození a tak měli muži s krátkým a tenkým přirozením smůlu. Spodní prádlo muži po vyslečení na ulici také nechali, jako upomínku toho, že zde se odehrál posvátný rituál.
  • Vzhled ženy - ženy v této době mívali velmi dlouhé šaty, aby zakryly jejich nedostatky, ovšem šaty na sobě měli spousty děr, aby vypadali žádanější.
  • Vzhled děvy - děva vždy nosila spodní prádlo a přes něj přehozený pytel od, brambor či pytel na odpadky. Každá děva měla na svém tzn. lovu vždy vlasy spletené do copu, který jí muž na konci rituálu odstřihne a tak jde vždy poznat, která žena si v noci užívala. Děva si také nikdy nesmí své vlasy stříhat sama, takže musí počkat dokud její cop nebude dlouhý až na zem, v tu chvíli nastává chvíle kdy se může vypravit na svůj první lov. Většina mužů vyhledává děvy, které ještě styk neměly a to poznají díky délky copu. Pokud žena styk měla, už nikdy nesmí mít cop delší než po paty, aby se dala snadno rozeznat od děvy co styk neměla.